sadsad x
asdasd
11,11 TL
6,67 TL
%40 indirim
Demir Gül Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk Kitapları
Sayfa Sayısı: 408
ISBN: 9786054503384
Kapak: Ciltsiz
Marsha Canham
Marsha Canham
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Demir Gül Kısa Özet

    Tarihi Aşk Romanlarının En Başarılı Yazarlarından Biri Olan Marsha Canham’dan bir başyapıt daha! 1600’lü yılların başında Atlantik’in engin sularında nefes kesen bir macera! Bir yandan ticaret filolarını korsanlardan korumaya, öte yandan ezeli bir rekabet içerisinde deniz hâkimiyetini kaptırmamaya çalışan iki krallık: korsanlarla anlaşmak için elçi gönderen İngiltere ve onların kökünü kazımaya kararlı İspanya. Ancak iki ülkenin de göz ardı ettiği bir korsan ailesi hâkimdir Karayiplere: ünü yedi denizin dört yanına yayılmış Danteler.

    Tüm bu olay halkasının merkezinde ise Korsan Kurt’un kendi gibi gözü pek kızı, Demir Gül’ün kaptanı Juliet Dante bulunmaktadır. Bilinmeyen denizlere yelken açmaya can atan genç ve güzel korsan, bunun yerine hiç bilmediği duygulara yelken açacak; İspanyollardan kurtardığı yakışıklı İngiliz elçi Varian’a gönlünü kaptıracaktır. Ne münasebet! O Demir Gül’ün erkekleri dahi dize getiren yiğit kaptanıdır!

    Birçok başarılı romansın altına imzasını atan ödüllü yazar Marsha Canham’dan bir solukta okuyacağınız; okurken nefesinizi tutacağınız aşkla bezenmiş bir korsan hikâyesi...

Demir Gül Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.