sadsad x
asdasd

Demir Druid Günlükleri - Takipçi

Artemis Yayınları

Kevin Hearne

29,00 TL
14,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
14,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Demir Druid Günlükleri - Takipçi Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Romanlar
Sayfa Sayısı: 381
ISBN: 9786051423906
Kapak: Ciltsiz
Kevin Hearne
Kevin Hearne
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Demir Druid Günlükleri - Takipçi Kısa Özet

  "Bu müthiş esprili seride, Kelt mitolojisinin kahramanları ve günümüzde yaşayan kadim bir Druid, Arizona çöllerinde bir araya geliyor." 

  -Kelly Meding, Three Days to Dead`ın yazarı

  Druidler`in sonuncusu, Atticus O`Sullivan, Arizona`da huzurlu bir yaşam sürüyor. Eski bir kitapçı dükkânı işletiyor ve boş zamanlarında İrlanda av köpeğiyle birlikte avlanmak için şekil değiştiriyor. Komşuları ve müşterileri, Atticus`un yirmi bir yaşında, yakışıklı, dövmeli bir İrlandalı olduğunu düşünüyor. Halbuki Atticus tam yirmi bir yüzyıl yaşında. Gücünü topraktan alıyor, keskin bir zekası var ve zekasından daha da keskin olan Cevaplayıcı, Fragarach kılıcını kullanıyor.

  Ne yazık ki, gazabı şiddetli bir Kelt tanrısı da bu kılıcın peşinde ve yüzyıllardır Atticus`un takipçisi. Üstelik bu sefer amacına çok yaklaştı. Atticus ondan kurtulmak için bütün gücünü toplamak zorunda. Ayrıca baştan çıkarıcı ölüm tanrıçasının, vampir ve kurtadam avukatlarının, bedeni bir cadı tarafından ele geçirilen çekici bir garsonun ve meşhur İrlandalı şansının yardımına ihtiyacı var.

  "Kevin Hearne, hem tuhaf bir şekilde tanıdık hem de şaşırtıcı derecede orijinal bir dünya yaratarak eski mitlere yeni bir soluk getiriyor."

  -Nicole Peeler, Tempest Risinç`m yazarı

Demir Druid Günlükleri - Takipçi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.