sadsad x
asdasd
Dava Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 270
ISBN: 9786056677243
Kapak: Ciltsiz
Franz Kafka
Franz Kafka
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dava Kısa Özet

  Bu arada genç kadın, bir yan sokağa sapmıştı ancak K onsuz da idare edebilirdi, bu yüzden iki adamın yolu göstermesine izin verdi.

  Ay ışığında köprüden geçtiler, uyum içinde yürüyorlardı, iki adam, K`nın rahat hareket etmesine imkkı tanıyorlardı. K, raylara doğru döndüğünde adamlar da onunla birlikte döndüler. Su, ay ışığında parıldıyor ve titreşiyordu, küçük bir adacığın etrafında yaprak yığınları ve ağaç parçaları birikmişti. Hemen aşağıda yaz günleri K`nın esneme hareketleri yaparak rahatladığı çakıl patika yer alıyordu.

  "Durmak istemiyordum." Dedi refakatçisine. K adamları yönlendirdiği için biraz utanıyordu. Adamlardan biri diğerine yanlış anlayarak durduğu için sitem etti sonra tekrar yürümeye başladı.

  Bir tepeden yukarı çıkmaya başladılar etraflarında duran ve yürüyen polisler vardı kimileri yakındaydı bazıları uzakta. İçlerinden gür sakallı olan polis eli kılıcının kınında şüpheli gruba doğru yöneldi. Adamlar durdu, polis tam ağzını açıyordu ki K, tüm gücüyle adamları önüne çekti. polisin onları takip edip etmediğini görmek için dikkatlice etrafına baktı, köşeyi henüz yeni dönmüşlerdi. K, nefes darlığına rağmen koşmaya başlayınca adamlar da onunla koşmak zorunda kaldılar.

Dava Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.