sadsad x
asdasd

Cosplay 2 - Okul Öncesi İngilizce Seti

Nüans Publishing
115,00 TL
92,00 TL
%20 indirim
Cosplay 2 - Okul Öncesi İngilizce Seti Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Dil Öğrenimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 3990000033659
Kapak: Ciltsiz
Başak Elmas
Başak Elmas
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cosplay 2 - Okul Öncesi İngilizce Seti Kısa Özet

  Cosplay Serisi 3-6 yaş arası çocuklar için *Cosplay Starter*, *Cosplay 1* ve *Cosplay 2* bölümlerinden oluşan 3 seviyeli bir programdır. Bu seri çocuklara İngilizceyi eğlenceli ve hareketli bir ortamda sunmayı ve edindirmeyi amaçlar. Cosplay Serisinin her ünitesindeki sosyal beceriler sayfaları, hikaye sayfaları ve projelerle çocuklar fiziki, sosyal, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirerek dil edinimini sağlarlar.

  • Basitten karmaşığa doğru ilerleyen yaratıcı ve motive edici koparılabilir renkli çalışma yaprakları,
  • İşlenilen tema ile ilgili ve gerçek hayatları ile bağlantılı hikayeler üzerine kurulmuş konu sunumları,
  • Çok çeşitli oyunlar, şarkılar,
  • Hikâyelerin animasyonları, ekstra kelime çalışmaları ve oyunlar içeren interactive software,
  • Aktivitelerle öğrencilerin ilgi ve enerjileri İngilizceye odaklanarak öğrencinin dil ediniminde aktif olmasını sağlayan TPR (Total Physical Response) yaklaşımı ile öğrencinin önce dilin çalışmsını algılaması ve kendiliğinden konuşmaya yönelmesi sağlanmaktadır.

  Cosplay is a three level course for children aged three to six. The theme of the Cosplay series has a present relevance to their daily childhood lives and interpersonal skills and it also creates an awareness within the children's thought patterns of their future required social skills. Colourful tear-out worksheets with a variety of motivating and creative activities that move from easy upwards to more challenging tasks; Theme related stories based on real life events and real life settings; A variety of games, songs, chants; TPR activities to focus children's interest, energy and enthuatism towards learning English language and to make children more active throughout the course.

Cosplay 2 - Okul Öncesi İngilizce Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.