sadsad x
asdasd
37,00
25,53
%31 indirim
Çöl Tanrısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9789752119154
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Wilbur Smith
Wilbur Smith
Devamı
Kampanya

Çöl Tanrısı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çöl Tanrısı Kısa Özet

  Nehir Tanrısı ile başlayıp Yedinci Papirüs, Büyücüler Kralı ve 11.Yazıt ile devam eden *Mısır Dizisi* son macerasıyla soluklarınızı kesecek!

  Hem firavunun danışmanı hem de onun yetişkin iki kızı Tehuti ve Bekatha’nın koruyucusu olan köle haremağası Taita özgürlüğüne kavuşmuştur ama krallıkta da korkunç bir huzursuzluk hüküm sürmektedir. Antik Mısır’ın ezeli düşmanı kuzeyli kabilelerle savaş halindedirler ve Taita’nın zekice hazırladığı bir planla düşmanlarına karşı büyük bir sefere girişerek onları bozguna uğratmak zorundadırlar. Tabii eğer önlerine çıkan engelleri aşabilirlerse...

  Çöl Tanrısı’nda muhteşem maceralar, savaşlar, ihanetler ve aşkların yanında, Nil deltasından Mezopotamya’ya kadar uzanan egzotik bir yolculuğa çıkarak bir kahramanın yükselişine ve bir uygarlığın çöküşüne tanık olacaksınız.

  *Hayatımda okuduğum en iyi tarihi roman.*

  - Stephen King

  *En güzel tarihi romanları Wilbur Smith yazar... Çöl Tanrısı kralların, kölelerin ve bir haremağasının öyküsünü anlatırken, Antik Mısır’ın görkemli yaşamını da gözler önüne seriyor.*

  - James Rollins, Kemiklerin Haritası yazarı

  Yazar Hakkında:

  Wilbur Smith 9 Ocak 1933’te şimdiki adı Zambiya olan Kuzey Rodezya’da doğdu. Bugüne kadar 30 roman kaleme alan yazarın kitaplarının tamamı 26 dile çevrilmiş ve tüm dünyada 100 milyondan fazla satış rakamına ulaşmıştır. Yirmi dokuz yaşında yazdığı ilk romanı ile adından söz ettiren yazar, otuz bir yaşında kaleme aldığı Bencil (When The Lion Feeds) isimli romanı ile büyük bir başarı elde etmiş ve o günden beri çok satanlar listelerinin vazgeçilmez ismi haline gelmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.