sadsad x
asdasd

Çoklu Zeka Tabanlı Görsel Sanatlar Eğitimi

Nobel Akademik Yayıncılık

Abdullah Ayaydın

46,00 TL
36,80 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
9,20 TL
Çoklu Zeka Tabanlı Görsel Sanatlar Eğitimi Hakkında Bilgiler
Türü: Sanat ve Mimarlık Referans Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786053201168
Kapak: Ciltsiz
Abdullah Ayaydın
Abdullah Ayaydın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Çoklu Zeka Tabanlı Görsel Sanatlar Eğitimi Kısa Özet

    Çağımıza kadar sözel ve sayısal zeka ile sınırlı kalmış eğitim - öğretim ortamlarında Çoklu Zeka Kuramı ile çok daha geniş ufuklara yelken açılmıştır. Zekanın aslında yetenekten farklı bir şey olmadığı ve her öğrencinin dikkatini çekecek bir yöntemin olabileceği, eğitimcileri yeni arayışlara yönlendirmiştir.

    Çoklu Zeka anlayışının eğitim ortamına sunduğu yeniliklerden en çok etkilenen derslerden biri olarak görsel sanatlar dersi de öğrencilere çok çeşitli etkinliklerin sunulabileceği alanlardan biridir. Bu alanı renkli ve eğlenceli hâle getirmek ise öğretmenlerin hayal gücünün genişliği ile orantılıdır.

    Bu kitabın amacı, Görsel Sanatlar öğretmenlerine hem Çoklu Zeka Kuramı`nı tanıtmak hem de bu alanda yapılabilecek etkinlikler hakkında ön bilgi sunmaktır. Kitapta yer alan örnekler hem öğrencilere hem de öğretmenlere fikir vermek ve örnek oluşturmak düşüncesiyle hazırlanmıştır. Bu örnekler aynen uygulanabileceği gibi okulun sosyal ve fiziksel imkanlarına göre düzenlenebilir ve çeşitlendirilebilir niteliktedir.

Çoklu Zeka Tabanlı Görsel Sanatlar Eğitimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.