sadsad x
asdasd
9,26
6,85
%26 indirim
Çöğür Metodu - 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kavramlar, Kuram ve Tarihçe Kitapl
Sayfa Sayısı: 103
ISBN: 9789758520091
Boyut: 19.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Turabi Değerli
Turabi Değerli
Devamı
Kampanya

Çöğür Metodu - 1 Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çöğür Metodu - 1 Kısa Özet

  İnsan umutlarının daraldığı adeta nefessiz kaldığı bir dönemde büyük bir sorumluluk bilinciyle yaşlı bilge Tanrı'dan ölümsüzlük diledi. Her bilginin ve ülkünün sonunda umut vardır diyerek hiçbir kötülüğün erişemeyeceği güven içinde yakarı Müzik Tanrı'sına.

  Her bilgi yeni bir keşif ve yeni bir düştür. Düş fabrikalarının işsiz kalmaya hakları yoktur. Tanrıda ona saz yolladı. "Al çal" dedi. "Kötülük yılan gibidir, sen çaldıkça kötüler çevrenden uzaklaşırlar, yanına yaklaşamazlar."

  Yaşlı bilge yıllarca çaldı söyledi. Kötülük yılanı bir türlü yaklaşamadı ona. Müziğin insanları dalga dalga içine aldığı tılsımıyla onlar hep bir ağızdan koca bir yüreğin türkülerini söylüyorlardı. Kötülük yılanı bir şey yapamayışının sıkıntısı ve ürküntüsüyle kıvranıyordu . Bilge yıllar geçmiş iyice yaşlanmıştı. Bir çınarı dibinde uyurken elinden sazı düşüverdi. Kötülük yılanıda bunu fırsat bilerek yaşlı bilgeyi sokup bütün kötülük zehrini içine boşalttı ve onu orada öldürdü. Bütün insanlık yaşlı bilgenin çığlığıyla uyandı. O gün bugün tüm ozanlar sanatçılar yaşlı bilgenin başlattığı bu birleşme çağrısının geleneğini sürdürmek için onurları adına sazlarını bırakmama kararı aldılar. 

  Bu söylemle kendimiz için iç barışıklığımız için içimizdeki karanlığa aydınlık kazandırmak ve bir değer olduğumuzu ortaya koyabilmek için kendimize zaman ayıralım. Ayırdığımız bu zamanı da ussal etkinliklerle değerlendirelim.

  - Turabi Değerli

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.