sadsad x
asdasd

Çocuklarımızın Başarısı Elimizde

Türdav Yayınları
12,04
8,07
%33 indirim
Çocuklarımızın Başarısı Elimizde Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9789756636343
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Sefa Saygılı
Sefa Saygılı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Çocuklarımızın Başarısı Elimizde Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuklarımızın Başarısı Elimizde Kısa Özet

  Normal çocuk yoktur. Her çocuğun bilgi, zeka, kişilik, beceri ve yetenekleri, ilgili oldukları alanlar farklı farklıdır. Diğer çocuklara göre "normal" olan bir şey, bizim çocuğumuza uymayabilir. Her çocuk gibi bizim çocuğumuz da tamamen kendine has gelişimiyle özgün (orijinal) bir ferttir.

  Elbette ki çocuğumuza yeterli ilgiyi ve sevgiyi göstermeliyiz. Ancak, mükemmel olmak zorunda da değiliz. Onları yetiştirirken yanlışlar yapmış olabiliriz. Bize düşen, elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. Ama yaptığımız asla mükemmel olmayacaktır, bunu kabul edelim.

  Çocuğumuz sağlıklıysa, yani kendisine ve çevresine karşı dürüstse, elinde olanla yapabildiğini yapıyorsa ve kendisi ile barışıksa, kendini seviyorsa ne mutlu bize.

  Onların zeki ve başarılı olması için yapacaklarımız anne karnında başlıyor, okul öncesi ve okul dönemi boyunca devam ediyor. Çocuklarımızın öğrendikleriyle hayata hazırlandıklarını unutmayalım.

  Elinizdeki kitap bu hedefe varmadaki temel kuralları belirlemek için kaleme alındı. Anne baba olmanın mutluluğu yanında sorumlulukları olduğunu da zihnimize kazıyalım lütfen.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.