sadsad x
asdasd

Çocuklardan Atatürk’e Armağan

İkinci Adam Yayınları
6,48 TL
4,67 TL
%28 indirim
Çocuklardan Atatürk’e Armağan Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 106
ISBN: 9786051288239
Kapak: Ciltsiz
Çiler Çelikler
Çiler Çelikler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuklardan Atatürk’e Armağan Kısa Özet

  07-Kasım-2014

  O akşam Can anaokulundan eve biraz üzgün dönüyordu. Çünkü öğretmeni ülkesi için çok önemli olan yeri doldurulamaz bir önderi, ölüm yıl dönümünde anacakları için pazartesi günü okula gelirken çiçek getirmelerini ve okullarındaki Atatürk büstünü süsleyeceklerini söylemişti. O şarkılar, şiirler yalan mı söylüyordu? Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor ne demekti? Atatürk neden ölmüştü, bu gerçek miydi? Servis evin önünde durana kadar aklındaki bu düşünceleri durduramamıştı.

  22-Nisan-2015

  Akşam:20:30

  Can ne yapacağını bilemiyordu. Elindeki *Çocuklardan Atatürk’e Armağan* kitabını sımsıkı tutmuştu. Önce kalbinin üzerine koydu sonra çoşkuyla gökyüzüne doğru kaldırdı. *İşte Atam bizim sana armağanımız da bu* dedi...

  Birden gökyüzü aydınlandı, Mustafa Kemal Atatürk’ün o nurlu yüzü gökyüzünde ışıl ışıl parlıyordu. Can, *Biliyordum* dedi. Annesini babasını çağırdı. Atatürk öylece duruyordu karşısında. Gökyüzünde bir de yazı vardı. O saatlerde bütün çocuklar gökyüzünde Atatürk'ü görüyordu. Bütün çocuklar Atatürk’ün görüntüsünün altında yazan yazıyı annesine veya babasına okutuyordu.

Çocuklardan Atatürk’e Armağan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.