sadsad x
asdasd

Çocuklara ve Gençlere Shakespeare 4

YGS Yayınları (Yazı-Görüntü-Ses)
16,00 TL
12,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,00 TL
Çocuklara ve Gençlere Shakespeare 4 Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 134
ISBN: 9789757012979
Kapak: Ciltsiz
Charles Lamb
Charles Lamb
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuklara ve Gençlere Shakespeare 4 Kısa Özet

  Günümüzün gelişen teknolojik dünyasında, iletişim çağının uç boyutlara vardığı dünyamızda, çalışan ve düşünen bireyin dünyasında unutulan bir şey varsa, o da oynayan insan...

  Çocuğun ve gencin dünyasında oyun var ve çağların en büyük yazarı Shakespeare, "Dünya bir sahnedir, bizler de onun oyuncularıyız", diyor. Eğer tiyatro yaşamın bir yansısı ise, bizler de o aynada yansıyanları kendi iç aynamızla karşılaştırmalıyız. Özellikle de çocukların oyuna dayanan uçsuz bucaksız dünyasını Shakespeare'in usta kaleminden yansıyan dünyasıyla buluşturmalıyız.

  Bu önemli görevi üstlenen neşeli kitaplar, bu aynayı yansıtmada çocukların ve gençlerin fantezi yüklü dünyasını daha da zenginleştirmek için çok önemli bir hizmeti sunuyor. Shakespeare'in evrensel dünyasına ayna tutma görevini üstleniyor. Çocukların ve gençlerin dünyasını zenginleştirmede atılan bu adımın yayın dünyasında da önemli bir boşluğu dolduracağı kesindir. Üstelik her yorumun ve yayının sonsuz sayıda okumayı beraberinde getireceğinin bilinciyle, güncelliğini çağlardan beri koruyan bir yazarı, bugünün gelişmiş çocuklarına ve gençlerine armağan ediyor.

  Shakespeare'in dünyası bizim dünyamız, "insanî olan hiçbir şey yabancımız değildir". 

  İyi okumalar dileriz.

  - Prof. Dr. Hülya Nutku

Çocuklara ve Gençlere Shakespeare 4 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.