Çocuk Kitapları

Çocuk Kitapları

Filtreler

Sıralama seçin
18,00 TL
12,78 TL
13,00 TL
9,36 TL
3,00 TL
2,04 TL
3,00 TL
2,04 TL

Okul Öncesi Eğitime Giriş Anı Yayıncılık
Nalan Kuru Turaşlı,Özcan Doğan,H. Elif Dağlıoğlu,M

30,00 TL
24,00 TL

Okul Öncesi| Eğitim Seti Çamlıca Çocuk Yayınları
Ayşe Acar,Bilal Gezer,Abdullah Özbek,Tunahan Coşku

110,00 TL
79,20 TL
Toplam 44157 ürün görüntüleniyor.

Günümüzde birçok kategoride çok çeşitli çocuk kitapları bulunmaktadır. Bu kitaplar çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekmektedir. Hatta bazı çocuk kitaplarını yetişkinler bile keyifle okumaktadır.

Bir çocuğun okurken ki aldığı zevk veya attığı bir kahkaha paha biçilemez değerdedir. Kitap sevgisini aşılamanın en güzel yolu da onları keyiflendirici kitapları okumalarını sağlamaktır. Unutulmamalıdır ki kitap okuma alışkanlığı ve kitap sevgisi küçük yaşta kazanılır ve bir ömür boyu da süren bir alışkanlıktır.

Çocuklarımıza kitap almak onların zihinsel olduğu kadar fiziksel becerilerinin de gelişmesine katkı sağlar. Onların erken yaşta ilgi alanlarını anlamalarını, kendilerini keşfetmelerini, çevrelerini tanımalarını sağlayan en önemli araçlardır.

Çocuklarımızın her yaşına uyacak kaliteli ve güzel Türkçe kitapları BKM Kitap sitemizde bulmak çok kolaydır. BKM Kitap çocuk kitapları kategorisinde öykülerden hikâyelere, masallardan romanlara kadar çok çeşitli kitaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın gelişimi için gerekli eğitim kitapları ile eğitici ve öğretici kitapları da indirimli olarak uygun kitap fiyatları ile kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Öğretici Çocuk Kitapları

Tüm kitaplar arasında en önemli kategorilerden biri çocuk kitapları bölümüdür. Çünkü çocuklarımızın gelişimini etkileyen ve öğrenimine katkı sağlayan bu kitapların kapağından kâğıdına, resimlerinden içeriğine kadar özenle hazırlanmalıdır. Özellikle metinlerde en düzgün Türkçe kullanılmalı çocuklarımızın yaşına uygun terimler, deyimler ve sözler bulunmalıdır. Bu açıdan da çocuk kitapları kategorisinde en kaliteli ve düzgün basımlar ve tercümeleri olan kitaplar olması önemlidir.

Çoçuk kitapları ve yazarları

Çocuklarınızın keyifle okuyacağı birbirinden güzel yerli veya yabancı yazarların kitaplarına BKM Kitap sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Her yaşa uygun içerisinde harikulade resimlerin olduğu en güzel masallar ve muhteşem hikâyelerin olduğu kitapları sitemizden stok sorunu yaşamadan ulaşabilirsiniz.

BKM Kitap olarak küçük arkadaşlarımızın hepsinin kitap okuyabilmesi için sürekli kampanyalar yaparak istedikleri tüm kitapları uygun fiyatlı okumalarının keyfini yaşatmaya çalışıyoruz.

x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.