sadsad x
asdasd
31,94 TL
26,19 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
5,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Çocuk Hastalıkları Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 302
ISBN: 9789944186445
Kapak: Ciltsiz
Helmut Keudel
Helmut Keudel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuk Hastalıkları Kısa Özet

  Belirtiler, Hastalık Seyri ve Tedavi Yöntemleri
  Ne yazık ki çocuklar bazen hastalanıyor. Suçiçeği, nezle, pamukçuk veya kızamıkçık Bu kitapta çocuk hastalıklarıyla ilgili yararlı öneriler ve somut yardımcı bilgiler yer alıyor.
  En sık görülen bebek ve çocuk hastalıklarıyla ilgili önemli ve güncel bilgilere hızla ulaşabilirsiniz.
  Çocuğunuz için neler yapabilirsiniz? Doktor ne zaman devreye girmeli? Bu gibi sorularınıza deneyimle sınanmış yanıtlar veriliyor.
  Kitaptaki ilkyardımla ilgili yönlendirmelere kesinkes uyarak acil durumların üstesinden gelebilirsiniz.

  Hastalıkları tanımak, tedavi etmek ve hastalıklardan korunmak
  Çocuğunuz hastalandığında, endişeye kapılmayın, çocuğunuzu iyice gözlemleyin ve ne yapmanız gerektiğine karar verin. Bu rehber kitap size bu gibi durumlarda yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Kimi şikâyetlere siz de şefkatli bir bakımla ve hafif ilaçlarla şifa bulabilirsiniz; Size belirsiz ya da ciddi görünen belirtilerdeyse kesinlikle doktorunuza başvurmalısınız.
  Genellikle hastalıkların kendine has belirtileri vardır, bunlar arasında ateşin çıkması ya da ciltte beliren lekeler sayılabilir. Bu rehberde böylesi tipik belirtilerin toplu listesini bulacaksınız; böylece durum hakkında hemen net bir fikir geliştirebilir ve bilinçli bir şekilde tedavi seçeneklerine yönelebilirsiniz.
  Hastalıklardan korunmanın en iyi yolu koruyucu önlemlere uymaktır. Koruyucu taramaları ve aşıları ciddiye alın. Sağlıklı beslenme, yeterince hareket ve dinlenme çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için iyi bir zemin hazırlar.

  İçindekilerden
  Hasta çocuğa iyi bakım gerekir - Hastalıkların izinde - Bebeğinizin nesi var? - Gözler, kulaklar ve dişler - Solunum yolları - Mide ve bağırsak - Kalp, kan dolaşımı ve metabolizma - Böbrekler, idrar yolları, cinsel organlar - Cilt - Kemikler, kaslar ve eklemler - Beyin ve sinir sistemi - Alerjik hastalıklar - Çocuk hastalıkları, bulaşıcı hastalıklar - Sorunlu çocuklar - Küçük özyardım uygulamaları - Sağlıklı çocuklara ne gerekir? - İlkyardım - Acil durumlarda doğru davranmak

Çocuk Hastalıkları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.