Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

ÇOCUĞUNUZU ANLAMAK 2

32,90 TL
26,32 TL

Çocuğunuzu anlamak mümkün mü? Çocuğunuzla yaşadığınız sorunları çözmenin yolu ‘‘Çocuğunuzu Anlamak’’ tan, anlamanın yolu bu kitaptan geçiyor.

Bu kitapta;

Sihirli annelik formülleri yok!Muhteşem baba olma kuralları yok!Ultra süper çocuk yetiştirmenin yolları yok!Uslu çocuğa sahip olmanın mucizeleri yok!En doğru yaklaşımlar yok!En kolay problem çözme yöntemleri yok!

Bu kitapta,

Çocuğunuzun davranışlarını anlamaya yönelik açıklamalar var.Sıklıkla yaşanan sorunlara doğru yaklaşımlar var.Çocuğunuzun merak ettikleri sorulara nasıl yaklaşmanız gerektiğini gösteren ipuçları var.Her ailenin kullanabileceği kolaylaştırıcı hatırlatmalar var.Biraz eğitim ve bilgi, biraz tecrübe ve gözlem, bol bol gerçekçi yaklaşımlar ve samimiyet var.

*Kendiliğinden yaptığı güzel davranışlar için ise maddi ödülü tercih etmiyoruz. Başını okşamak, aferin demek ve sarılmak gibi davranışlarda bulunuyoruz.*

- Jess Molho / Tv Programcısı - Oyuncu

*Anaokulu seçimi kolay olmadı… Benim oğlum mutluydu ama arkadaşlarımın çocukları daha donanımlı yetişiyorlardı. Bu konuda da hala kafam karışık…*

- Ayça Mutlugil Ertürkler / Senaryo Yazarı