sadsad x
asdasd
23,15 TL
18,52 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
4,63 TL
Çocuğu Anlamak Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786055003333
Kapak: Ciltsiz
Halil Sönmez
Halil Sönmez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuğu Anlamak Kısa Özet

  Zamanı üreterek tüketmek gerektiğine inanan biri olarak; 41 yıllık meslek yaşamımda gördüklerimi, yaşadıklarımı, kısaca birikimlerimi bir kitapta toplamam gerektiğini düşündüm. Elinizdeki bu kitabı yazmaya karar verdim. Kendimi, çocukları, velileri, öğretmenleri yazmaya çalıştım. Öğretmen uygulamalarının doğrularını, yanlışlarını da dile getirdim bu kitapta.

  Kitap, anne - baba adaylarına, anne - babalara ve öğretmenlere, çocuklarla sağlıklı bir iletişim kurmalarına yardımcı olacağı umularak yazılmıştır.

  Doğunun köylerinde eğitime tanıklık eden, birçok öğretmen arkadaşın eğitim faaliyetlerini ve köylülerle yaşanan diyalogları da bu kitapta bulacaksınız. Uygulamadan kalksa da müfettişlerin yapmış olduğu denetim faaliyetlerine (teftişe) de, onların hoşgörüsüne sığınarak yer verdim.

  İstedim ki; kitap eksiksiz olsun, her okuyan bir şeyler bulsun. Yalın, anlaşılır ve konuşur gibi yazmaya özen gösterdim, kitabın kolay okunmasını, eğlenceli olmasını istedim. Bunun için kitabın içine uygun düşen görselleri, anlamı zenginleştiren fıkraları, esprileri, ilginç olayları serpiştirdim. Daha anlaşılır bir ifadeyle söylemem gerekirse, okuyucu bu kitaba verdiği ücrete acısın istemedim.

Çocuğu Anlamak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.