sadsad x
asdasd

Clementoni Bilim Laboratuvarı - Fizik Kimya Mekanik

Clementoni
199,90 TL
175,91 TL
%12 indirim
Kazancınız
:
23,99 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Clementoni Bilim Laboratuvarı - Fizik Kimya Mekanik Hakkında Bilgiler
Türü: Bilim Deney Setleri
ISBN: 8005125643103
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Clementoni Bilim Laboratuvarı - Fizik Kimya Mekanik Kısa Özet

  Marka : Clementoni
  Üretim Yeri: İtalya
  Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri
  Cinsiyet : Unisex
  Barkod : 8005125643103

  Bilimseverler için harika bir laboratuvar! Bilim dünyasını keşfetmek için deneyler yapın!

  Güvenli bir şekilde kimyasal tepkimelerle eğlenceli vakit geçirin. Fizik yasalarını kanıtlayın ve gerçek iş makineleri kurarak kollu ve dişli mekanizmalarının nasıl çalıştığını keşfedin!

  Kimya dünyasını keşfedin, fizik yasaları ile deneyler yapın ve çalışan mekanik modeller oluşturma becerilerinizi test edin! Kimyasal reaksiyonlarla deneyler yapmak, fizik kurallarını doğrulamak ve çalışan makineler yapmak için kullanabileceğiniz eksiksiz bir oyun. Ayrıntılı ve resimli kılavuz her adımda size rehberlik edecektir.

  3 boyutlu moleküler oluşturun, homojen veya hetorejen karışımlar elde edin, su ve havanın yoğunluğunu keşfedin veya mekanik modelleri bir araya getirebileceğiniz çok sayıda eğlenceli ve güvenli bilimsel deney sizleri bekliyor!

  Set içerisinde; Emniyet gözlüğü, Lateks eldiven, Atom modelleri, Şeffaf tüp, Kamışlar, Kapaklı deney kapları, Taş örnekleri, Karıştırıcı, Ölçülü pipetler, Deney tüpleri için emniyet anahtarı, Spatula, Deney tüpü rafı ve tıpalı deney tüpleri, Kimyasal maddeler(sodyum karbonat, bakır sülfat, demir sülfat), Resimli kartlar, Balonlar, Terazi, Şırıngalar, Baloncuk aleti, Fırıldak ve resimli kullanım kılavuzu yer almaktadır.

  Mühendisliği deneyimleyin: Mekanik modelleri bir araya getirerek genç bir mühendis olun. El arabaları veya makaralar gibi basit makineler veya vinçler ve yarış arabaları gibi daha karmaşık makineler oluşturmak için milleri, dişlileri, rotları ve kancaları kullanın.

  Kimya bilimi ile tanışın: Kimyasal reaksiyonlarla güvenli şekilde deneyler yaparak eğlenin! Tamamen güvenli maddelerle eğlenceli bir şekilde homojen ve heterojen karışımlar yapın, hidrojen ve oksijen molekülleri gibi 3 boyutlu moleküller oluşturun.

  Fizik bilimini keşfedin: Çevremizdekileri keşfetmek için fizik bilimi ile tanışın! Optik yanılsamalar ile deney yapın, su ve hava yoğunluğunu keşfedin, ağırlıklar ve ölçüler ile eğlenin.

  Kutu ölçüsü: 45,2 x 7,3 x 31,2 cm.

Clementoni Bilim Laboratuvarı - Fizik Kimya Mekanik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.