Clementoni Baby Bebek Radyosu

Clementoni
259,99 TL
207,99 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
52,00 TL
Clementoni Baby Bebek Radyosu Hakkında Bilgiler
Türü: Aktivite Oyuncakları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 8005125174591
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Clementoni Baby Bebek Radyosu Ürün Açıklaması

  Bebeklerin müzik eşliğinde oynayabilmeleri ve hayvan dostlarıyla eğlenebilmeleri için radyo biçiminde bir etkinlik seti. Müzik kanalını seçmek ve farklı türlerde müzikler dinlemek için 4 tuştan birine basın!
  Farklı melodileri başlatan ve bebeklere ilgi çekici interaktif oyun deneyimlerinde yol gösteren, onları sürekli yeni biçimlerde uyaran renkli ve ışıklı düğmelere sahiptir.
  Çocukların ilgisini yakalayan melodilere, seslere ve çeşitli ışık efektlerine ek olarak, bilişsel ve ince motor becerilerin gelişimine yardımcı olan küçük fiziksel etkinlikler de bulunmaktadır.
  Her bir tuş, etkinlik ve malzeme, oyuncağı bebek için daha kolay ve ilgi çekici hale getirecek şekilde dikkatle tasarlanmıştır.
  Her bir hayvan, bebeklerin bir dizi ritme aşina olmasını sağlamak üzere bir müzik türüyle ilişkilendirilmiştir: köpek için pop tarzı, horoz için rock, kedi için rap ve kuş için rahatlatıcı sesler.
  Hayvanların seslerini ve onlarla ilişkili müziği duymak için basılacak dört adet büyük düğme, el becerisini geliştiren bir top ve küçük radyoyu sağa sola taşımakta kullanılacak kullanışlı bir tutma sapı bulunmaktadır.
  Bu birinci kalite ve tamamen emniyetli ürün, dikkatle oluşturulmuş detaylardan, titizlikle tasarlanmış etkinliklerden ve özenle seçilmiş renk şemasından da anlaşılacağı üzere tamamen İtalyan tasarımıdır.

Clementoni Baby Bebek Radyosu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.