sadsad x
asdasd

Clark'ın Radyoloji Teknikerleri İçin El Kitabı

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 272
ISBN 9789752777392
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
70,37 TL %2
bkmkitap.com
Fiyatı
68,96 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Clark'ın Radyoloji Teknikerleri İçin El Kitabı Kısa Özet

  Clark’ın en çok satan kitabı olan radyografide pozisyon verme adlı eserinden alınan bu el kitabı, günlük çalışmalarında radyoloji teknikerlerine yardımcı olmak için açık ve pratik öneriler sunar.
  *Röntgen teknikerlerinin ve öğrencilerin günlük radyografi uygulamalarında kolayca taşınabilen ve kullanışlı bir "cep* formatında olan bu kaynağa erişebilmeleri önemlidir*
  Kitap hızlı referans olsun diye tasarlandı. Hasta ve görüntü alıcısının yanı sıra X-ışınını yönü ve konumunu nasıl ayarlayacağını ve temel görüntü özelliklerini açıklar. Her bir radyografik görüntüyü, radyografik görüntüye karşılık gelen bir pozisyon fotoğrafı ile gösterilmiştir.
  Bu ikinci baskı hastanın seyri hakkında yeni bir rehber olacak tarzda güncellendi. Birleşik krallık ulusal ve bölgesel verilerine dayanan servis radyografisi ve beklenen tanısal referans seviyeleri (TRS’leri) gösterildi.

  Temel Özellikler:

  • Pratik ve uygulamalı rehberdir.
  • Yaygın olarak karşılaşılan tüm görüntülemeleri kapsayan sistematik yaklaşımlıdır.
  • Her bir görüntüleme için net fotoğraflar ve bunlara karşılık gelen radyografiler ile bol resimli tamamı renkli bir kitaptır.
  • Ayrıca tıbbi ve radyografik terminoloji ve kısaltmaların yanı sıra görüntü değerlendirme, tanısal referans seviyeleri ve radyasyondan korunma kılavuzunu da içerir.

   

Clark'ın Radyoloji Teknikerleri İçin El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.