sadsad x
asdasd
18,52
13,89
%25 indirim
Cinsellik Üzerine Hakkında Bilgiler
Türü: Cinsellik Kitapları
Sayfa Sayısı: 356
ISBN: 9789755533711
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Sandor Ferenczi
Sandor Ferenczi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Cinsellik Üzerine Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cinsellik Üzerine Kısa Özet

  Günümüzde gençler, ne yazık ki, cinsellikle ilgili gereksinimlerini arkadaşlarından duyduklarıyla ya da bilinçaltlarını olumsuz yönde etkileyen, onların cinsel güdülerini sömüren ve karşı cinse bir meta olarak bakmalarına yol açan pornografik yayınlarla, filmlerle gidermeye çalışıyorlar.

  Oysa cinsellik üzerine okulda verilecek dersler ya da bilgilendirmeye yönelik bu tür kitaplarla; cinsellik, gençler için bir tabu ve bilinçaltına itilmesi gereken "ayıp düşünceler" olmaktan çıkıp doğal bir gereksinim olarak anlaşılacaktır.

  Yayınevimizin okurlara sunduğu Cinsellik Üzerine adlı bu kitap, üç ayrı yazarın cinsellikle ilgili kitapçıklarının bir araya getirilmesinden oluşmuştur. Bu kitapçıklar ve yazarlar şunlardır: Cinselliğin Kökenleri (Sandor Ferenczi), Gençliğin Cinsel Mücadelesi (Wilhelm Reich) ve Genç Kızların Cinsel Sorunları (W.B. Pomeroy).

  İnsanların gelişim evrelerine ilişkin bilgilerin de yer aldığı bu kitap; anne-babalara, eğitimcilere, konuya ilgi duyanlara en çok da ergenlik dönemindeki gençlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Umarız amacına ulaşır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.