sadsad x
asdasd
11,11 TL
8,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
3,11 TL
Cim Babam Osman Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 117
ISBN: 9786054776191
Kapak: Ciltsiz
İsmet Özer
İsmet Özer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cim Babam Osman Kısa Özet

  Bir delinin neler düşündüğünü, hayal dünyasında neler yaşadığını kimse bilemez. Bir kuyuya taş atar, kırk akıllı bir araya gelir ama o taşı çıkaramaz derler. O taşı neler düşünerek attı, bilinmez.
  Sezayi, mahallenin delisi. Güçlü kuvvetli bir delikanlı. Gür sesiyle bağırdığı zaman yer, gök inliyor. Tek hayali var, başbakan olmak.
  Cim babam Osman, hayattayken hep delilerle uğraşmış. Öbür taraftan ruh olarak gelmiş cinleriyle birlikte. Şimdi akıl hocası olarak Sezayi’nin cebinde yaşıyor.
  Ülkeyi bir deli yönetirse neler olur? Neler olmaz ki… Dünyada örnek tek ülke hâline gelir. Yaşam standartlarından tutun da hak-hukuka kadar her şey değişir. Cenneti görmek için öbür tarafa gitmeye gerek kalmaz. Zira cennet, anaların ayağının altındadır demişler.
  Sezayi ve Cim babam Osman, içinde yaşanası bir dünya için kolları sıvıyor. Analarla birlikte akıl almaz işler yaparak bu ülkeyi anaların ak sütü hâline getiriyor.
  Hayallerinizin sınırları var mı? Bu kitabı okurken hem eğlenin hem düşünün hem de hayallerinizin sınırlarını genişletin.

Cim Babam Osman Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.