Çılgın Dedektif Oyunu

İbis Oyuncak
149,90 TL
112,43 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
37,47 TL
Çılgın Dedektif Oyunu Hakkında Bilgiler
Türü: Akıl Zeka Strateji Oyunları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 8698886598012
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Çılgın Dedektif Oyunu Ürün Açıklaması

  Dedektif Akıl Mantık Zeka ve Strateji Oyunu, farklı yaş gruplarının seviyelerine göre ayarlanabilen oyun kartları ile 3 yaştan sonraki her yaş grubunun oynayabileceği geniş bir yaş kitlesine hitap eder. Oyun, grup hakinde oynanabildiği gibi bireysel de oynanabilir. Oyunun genel hedefi; dikkat, konsantrasyon, odaklanma yetisini kuvvetlendirmek ve görsel algı ile hafıza tekniklerini geliştirmektir. Milli Eğitim müfredatıyla uyumlu bir şekilde okullarda da oynatılabilen oyun, çocukların beyinsel gelişimi ve görsel algı yetisinin kuvvetlenmesi için oldukça yararlıdır. Oyun kartlarının zorluk derecesine göre belirlenebilen oyun seviyesi ile yetişkinlerde Dedektif Oyununu keyifle oynayabilirler.

  Çılgın Dedektif oyununda bulunan kartlar arka tarafları görülecek şekilde üst üste dizilir.

  Daha sonra 9 parçadan oluşan 15×21 cm uzunluğundaki basılmış şekiller 63×45 cm oluşturacak şekilde ortaya yerleştirilir. Zil de herkesin uzanabileceği şekilde yerleştirilir. Oyun kartında şekil görüldükten sonra mukavva zeminde zil resmi bulunan mukavva kağıtta şekli ilk bulan zile basar.

  Karttaki 2 veya 3 şeklin tamamını bulmadan önce diğer oyunculara herhangi bir şey söylenmemelidir. Eğer kartta üç şekil varsa puan hesaplamada kişinin hanesine 3 puan, 2 şekil varsa 2 puan eklenir.

  Zile hatalı basıldığı durumda hatalı basan kişiden elindeki kart puanı kadar puan düşülür. En çok kartı toplayan kazanır.

  Yaş: 3 ve üzeri

Çılgın Dedektif Oyunu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.