sadsad x
asdasd
19,00 TL
13,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
5,70 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Çiçeklerle Brezilya Nakışı Hakkında Bilgiler
Türü: El Sanatları Kitapları
Sayfa Sayısı: 95
ISBN: 9786055647261
Kapak: Ciltsiz
Makbule Kaplanoğlu
Makbule Kaplanoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çiçeklerle Brezilya Nakışı Kısa Özet

  Tuva Yayıncılık olarak Çiçeklerle Brezilya Nakışı- Temel Teknikler ve Modeller adlı kitapla karşınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

  Makbule Kaptanoğlu tarafından hazırlanan bu eser, Brezilya nakışının temel tekniklerini öğreten rehber bir kitap olma özelliği taşımasının yanı sıra 12 farklı çiçek projesi sunmaktadır.

  Ülkemizde Brezilya nakışı uzunca bir zamandan beri oldukça ilgi gören, adı her ne kadar Brezilya olsa da Amerika menşeli modern bir nakış türüdür.

  Ancak maalesef bu kadar çok sevilen ve uygulanan bu nakışla ilgili yerli olarak hazırlanmış yayın sayısı oldukça azdır.

  Yeni başlayanlar ya da kendini geliştirmek isteyenler için kaynak ve model kitabı olarak tasarlanmış bu kitap, Brezilya nakışını tanıtmanın yanı sıra, bu nakışın temel tekniklerini adım adım fotoğraflarla öğretmekte ve de sunulan projelerle teknikleri uygulama imkânı vermektedir.

  Projelerin tamamında Edmar rayon nakış ipliği kullanılmıştır. DMC Muline, Koton Perle ve Light Effects sim çile ipliklerde projelerde tamamlayıcı iplikler olarak yer almıştır.

  Kitapta yer alan bu 12 çiçek modelini, dilediğiniz yere işleyebilirsiniz. Dilimli masa örtüsü veya şömentable yapabilir veyahut da tek tek işleyerek pano olarak kullanabilirsiniz.

  Her bir proje; kullanılan malzemeler ve ayrıntılı açıklamaları ile birlikte verilmiştir. Ayrıca her bir çiçeğin desen çizimi de kitapta yer almakta olup, yakın plan fotoğraflarla anlatım desteklenmiştir.

  Ayrıca kitabın sonunda Brezilya nakışında en sık kullanılan ipliklerden DMC Satin floş iplik ile Edmar Rayon ipliğin renk kartelâları işleyicilere kolaylık ve referans olması düşünülerek yayınlanmıştır.

  Birbirinden güzel nakışlar işlemeniz dileği ile,

  Keyifli Nakışlar!
  (Tanıtım Bülteninden)

Çiçeklerle Brezilya Nakışı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.