Chef Duygu Tuğcu`yla Butik Pastacılık

Rumuz Yayınevi

Duygu Tuğcu

135,00 TL
109,35 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
25,65 TL
Chef Duygu Tuğcu`yla Butik Pastacılık Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Yemek Kitapları
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786055112769
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
Duygu Tuğcu
Duygu Tuğcu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Chef Duygu Tuğcu`yla Butik Pastacılık Kısa Özet

  Şık tasarımı ve farklı lezzetleriyle etkileyici pastalar yapmak ister  misiniz? 

  En çok merak edilen reçetelerin ve adım adım fotoğraflı yapım aşamalarının yer aldığı bu kitap içerisinde; kek ve krema tariflerinin yanı sıra  şeker hamuru ile pasta süsleme tekniklerinden, figür modelleme ve büst pasta yapımına kadar birçok özel ayrıntıyı bulabileceksiniz.

  Duygu Tuğcu’nun bu kitabı ile butik pastacılığın renkli dünyasına hoşgeldiniz. 

  Çılgın, becerikli, çalışkan... Ama en çok da yetenekli... Bu kitapta Duygu’nun yeteneğinin, çalışkanlığının ve yaratıcılığının eserlerini bulacaksınız. Staj defterini imzaladığım o günden beri hep ileriye giden yeteneği sonunda böyle bir kitapta vücut buldu. Bu kitapla mutfağınızda Duygu’nun tariflerine yer açın. 

   - Arda Türkmen

  Mutfağın sanat olduğunun ispatıdır Dugu Tuğcu... Heykel için Rodin, resim için Van Gogh ne ise gastronomi için de Duygu Tuğcu O’dur. Gerek icra ettiği sanatı, gerekse sıcak kişiliği kendisini hem sektörde hem de tanıdığım insanlar içinde ayrı bir yere koymaktadır.  Yeni kitabında ve sanat hayatında başarılarının devamını dilerim. 

  - Yağız İzgül

  Tüm dünyada ortalama 12 Milyon şefin ve mutfak personelinin mensup olduğu Dünya Şefler Birliği Başkanı olarak, Duygu hakkında birkaç kelime etmek benim için büyük bir zevk. Duygu’yla yıllar önce tanıştık ve onun pastacılıkla ilgili inanılmaz tutkusuna, değişik malzemelerden yaptığı sanat eserleri dahil olmak üzere büyük yeteneğine şahit oldum. Yaratıcılık ve modernite barındıran şahane bir bakış açısına sahip olan fantastik bir sanatçıdır.

  Duygunun inanılmaz bir eli, insanlara muazzam bir ilhamı, büyük bir yeteneği, mükemmeliğe taşıyıcılığı, pozitif tavrı, karakteri ve yemek aşkı vardır. Çok iyi bir öğretmen ve danışmanlık onun en güçlü yönleridir. Genç mutfak öğrencilerine motivasyon kaynağıdır. Her zaman daha iyisi olmak için içindeki adama tutunur ve bunu da birçok uluslararası yarışmada kanıtlamıştır. Bir meslektaş, arkadaş ve akıl hocası olarak, yeni kitabı için onu tebrik ediyor ve Duygu’ya kalbimden en iyisini diliyorum. 

  İyi şanslar ve pastacılık sahnesini salla küçük hanım!

   - Thomas A. Gugler Dünya Şefler Birliği Başkanı (President Worldchefs)

 • 1. Hamur

Chef Duygu Tuğcu`yla Butik Pastacılık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.