sadsad x
asdasd
10,19 TL
7,85 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
2,34 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ceylan Meclisi Hakkında Bilgiler
Türü: Söyleşi Kitapları
Sayfa Sayısı: 214
ISBN: 9786056613814
Kapak: Ciltsiz
Yasemin Bülbül
Yasemin Bülbül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ceylan Meclisi Kısa Özet

    Kişinin kendini bilmesi kadar zor bir şey yoktur. Yüce Rabbim *Kendini bilen Rabbini bilir* demiştir. Şimdi ben şuyum desem kendimi bilmiş olurum, ki bu da Rabbimi bildiğim manası taşır, ki bunu deme cesaretini hiçbir zaman kendimde bulabileceğimi sanmıyorum. Allah bütün ümmeti Muhammedi şirkten korusun, beni de korusun. Kendimi sanırım ancak şu şekilde tanımlayabilirim:

    Refika Ergül; Yüce Rabbimin takdiri sonucunda 1926 yılında Mehmet’ten olma, Safiye’den doğma Malatya’nın Orduzu ilçesi’nde, Yukarı köşe Mahallesi’nde dünyaya gözlerini açmış Allah’ın garip bir kulu, Hz. Muhammed (s.a.v)’in ümmeti, Şeyh Sultan Baba’dan dersli, 84 yaşında; kulluğa, ümmetliğe ve müritliğe layık olarak yaşamaya çalışan bir insandır.

    Rabbinin takdiri doğrultusunda ömrünü doğru yaşamaya, Hz. Muhammed’in Ümmetine faydalı olmaya adamıştır. Şeyh Sultan Baba'nın verdiği görev üzerine, uzun süre Türkiye vaizliği görevinde bulunup, ülkenin dört bir bucağında sofra kurup dinimize ve dergâhımıza hizmet etmiştir. Şu an seksen dört yaşındadır ve hala gücümün yettiğince bu görevini ifa etmeye gayret etmektedir.

Ceylan Meclisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.