sadsad x
asdasd

Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 5

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 200
ISBN 3990000028488
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
24,75 TL %10
bkmkitap.com
Fiyatı
22,28 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 5 Kısa Özet

  ‘Yanlışlıkla Büyüyen Çocuklar İçin’ yayınlanan ÇETO 5. Sayısı ile okurlarına merhaba dedi. Yayınlanan son sayısında sonbahara ve okula merhaba diyen ÇETO, okul ve eğitim hakkında çok yönlü tartışma, öneri, eleştiri ve anı yazılarıyla çıktı.

  Hüsrev Hatemi, Ömer Erdem, Hüseyin Akın, Fatma Şengil Süzer, Erol Erdoğan, Kemal Sayar, Veysel Bozkurt, Erol Göka, Hüseyin Hatemi, Fatma Albayrak, Mustafa Ruhi Şirin, Ramazan Sarısakal, Erem Şentürk, Mustafa Demir, Ertuğrul Fındık, Salieri, Eren Yeşilyurt, Nedim Ali, Sevil Kuzu, Ahmet Yüzeroğlu gibi çok sayıda ismin yazı ve eleştirileri yanında; Zeliha Eliaçık, Hakan Albayrak, Ömer Saruhanlıoğlu, Sümeyye Yılmaz, Turan Kışlakçı, Ayşe Albayrak, Ayşe Beyza Çiçek’in çeviri ve yazılarıyla yoğun bir içerik sunuyor.

  Görselliğiyle ayrıca dikkat çeken dergide Hasan Aycın, Dağıstan Çetinkaya, Betül Özel, Kübra Karakaya, Ayşegül Babalı, Belkıs Aytin’in çizgileri dikkat çekiyor.
  Yeryüzünün çeşitli bölgelerinden okul fotoğrafları ise derginin sürprizlerinden.
  Bu sayıda da Arapça, İngilizce, Fransızca, Korece ve İspanyolca’dan yapılan usta çeviriler yayınlandı ve okuruyla buluşmak üzere sayfalardaki yerini aldı.

  Çocuklarla yapılan röportajlar, çocuk yayın dünyasından haberler, çocuk cephesinden ayrıntılar, ters bakışlar, içten ve derin yaklaşımlarla ÇETO gerçek bir okuma serüveni içeriyor.

  Çocuk yazar ve çizerlerin sürekli olarak ürünlerine yer verilen derginin bu sayısı da şimdiden koleksiyonlardaki yerini almaya hazır. ÇETO raflarda okurunu bekliyor.

   

Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 5 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.