sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,04 TL
%35 indirim
Cehennem Kapısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786056627224
Kapak: Ciltsiz
Özgün Çınar
Özgün Çınar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cehennem Kapısı Kısa Özet

  Karanlığın efendisi Gölge Kuşanan, yeryüzüne kötülüğün hakim olabilmesi için Cehennem Kapısı'nı açarak amacına ulaşabilecek mi?

  Gölge Kuşanan, yavaş yavaş yürüyerek gölgelerin içerisine karışmaya başladı. Ona kim bu ismi bulmuşsa doğru bulmuştu, gölgeleri adeta giyiyor ve görünmez oluyordu.

  Gölge Kuşanan, öfkesi artık fokurdayarak kaynamaya başlamıştı. Bu yarısı boytundaki, zavallı ve çaresiz yaratıklar ne zannediyordu kendisini böyle? O Gölge Kuşanan'dı. Diğer tam iblisierin saygı duyduğu ve karşısında korkudan titrediği bir iblis, bir efendi. Bir zavallı muhafız ve dünyadan haberi olmayan bir polis müsveddesi ona nasıl böyle hitap edebilirdi? Öfkeden titreyen ellerini ve parmaklarını iyice gererek ustura keskinliğindeki tırnaklarını açığa çıkarttı.

  Dominus, tırnaklarını sol kolunun iç bölümünün derisine geçirerek etleri ataya çıkana kadar deşti. Akan yol yol kanı dönüp kapıya doğru savurdu ve ellerini yukan kaldırıp ulurcasma bağırdı. ''Cehennem kapısının bekçisi, karanlığın efendisi, Gölge Kuşanan. Hayat dağıtan, kalbin atmasını sağlayan en değerli şeyi, kanımı sana armağan olarak sunuyorum. Seni davet ediyorum. Gel.''

Cehennem Kapısı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.