sadsad x
asdasd
20,37 TL
13,24 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
7,13 TL
Casus Değil Vatansever Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786059913546
Kapak: Ciltsiz
Yücel Çipli
Yücel Çipli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Casus Değil Vatansever Kısa Özet

  *Bir Karanlığı daha aydınlatmaya, var mısınız? Casusluk kumpası ardındaki gerçekler.*

  Bu kitapta, hiçbiri bir gerçekle bağdaşmayan ve somut delil ile desteklenmemiş iddialara dayanılarak, 90 yıllık Genç Cumhuriyeti dönüştürme kurgusunda hedef seçilen emekli bir askerin, TÜBİTAK çalışanı memleket sevdalısının 25.10.2010 tarihinde gözaltına alınmasıyla başlayan ve 16 aylık esaretle devam eden süreç ve sonrasındaki yaşanmış gerçekler yer almaktadır.

  Ayrıca, tek kutuplu dünya düzenine geçiş yıllarında bir anda yıldızı parlayarak Ulusal Arge’nin lokomotifi olan ve dış pazarlardaki başarısı ile emperyallerin korkulu rüyası haline gelen TÜBİTAK UEKAE’nin; kuruluşu, başarıları, hedef seçilmiş olmasındaki bir kısım gerçeklerin ne olduğu ve seçilmiş çalışanlarına yapılan saldırıdaki dijital sahtekarlığın basitliği, tetikçileri ve adaleti yerine getirmekle yükümlü olanların basiretsizliği, belgeli gerçeğe dayanılarak anlatılmaktadır.

  BİLGEM çalışanı bilim adamları üzerinden yapılan saldırılarda iddialar tamamen kurgulanmış dijitallere dayandırılmış ise de, yaşananlar maalesef kurgu olmayıp gerçektir. Ne yazıktır ki 21. yüzyıl insanlığı için de adeta bir yüzkarasıdır.

  Ulusal ARGE’yi hedef alan bu saldırıda, diğer benzer kurgulanmış davalarda da olduğu gibi; dijital kurgunun hedefi olanlar, toplum içerisinde çalışkanlık, dürüstlük ve vatanseverlik değerleri ile temayüz etmiş namuslu ve onurlu insanlar arasından özenle ve özellikle seçilmiştir. Toplumun inançları, gelenekleri, kültürel değerleri, doğruluk, dürüstlük, çalışkanlık ve vatanseverlik kavramları iddialarla değersizleştirilerek sorgulanır hale getirilmiştir. Toplum önderleri, itibarsızlaştırılma çabalarıyla gözden düşürülmeye çalışılmıştır.

  Gerçek, milletin gözünden kaçırılmış, millet yandaş basındaki ninniler ile uyutulmuş, taraf olmayanın bertaraf olacağı olgusu yaratılarak korkutulmuş ve sindirilmiştir. Cehalete prim verilerek değer yapılmıştır. Gelenek ve kültür değerleri terk edilmiş, insan haklarını düzenleyen yasalar tersine döndürülmüş, kul hakkı yemek adaletten sayılmıştır.

  Kitapta, yaratılan tüm olumsuz koşullar altında ve hedef olarak seçilen vatanseverler üzerinden, ulusal ARGE’nin ve aslında ulusun tüm değerleriyle yok edilmesi ve dönüştürülmesi operasyonu, sadece bir kesitte ve süreçte yaşananlar, toplumdan gizlenen bu süreçte haksızlığa karşı verilen mücadele, gelecekte ibret alınması ve ders çıkarılması bakımından belgeli gerçeğe dayanılarak anlatılmaya çalışılmıştır.

  Merak etmenize gerek yok. Dijitallerle kurgulanmış davalarda vatanseverlere hiçbir zarar verilememiştir. Çünkü onlar zaten hayatlarını vatanına ve milletine seve seve feda etmeye yemin etmişlerdir.

Casus Değil Vatansever Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.