sadsad x
asdasd

Çankaya’nın Duvaksız Gelini Fikriye

La Kitap
23,00 TL
16,56 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
6,44 TL
Çankaya’nın Duvaksız Gelini Fikriye Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi-Otobiyogafi Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786052262108
Kapak: Ciltsiz
Halil İbrahim Özcan
Halil İbrahim Özcan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çankaya’nın Duvaksız Gelini Fikriye Kısa Özet

  Gün ışığına pek çıkarılmayan hayatı ve ölümü üzerindeki muammalar, Fikriye'yi yakın tarihimizin en ilgi çekici kadınlarından birisi yapmaktadır. Onu bu kadar ilginç ve özel kılan, hayatını hiçbir karşılık beklemeksizin Mustafa Kemal'e sunmasıydı belki; belki de tutkuyla bağlandığı insana duyduğu aşkın, onu ölüme götürmesiydi. İntihar söylentilerinin ötesinde, Mustafa Kemal'in uğruna atıldığı ve Latife'ye karşı ölümüne giriştiği aşk mücadelesinin kurbanıydı.

  Hazin bir aşk hikayesi, tutkuyla aşka adanan kısacık bir ömür; gölgeler altındaki sırları tarihe bırakmayacak kadar duru bir güzelliğe sahip olan Fikriye... Onu bu kadar ihtiras ve vefa duygusu ile Gazi'nin peşinden sürükleyen neydi?

  Sürgün ve yalnız bırakıldığı dünyasında güç aldığı aşkını savunan, mezarı bile hala gizlenen Fikriye nasıl ve neden öldü?

  Bu çalkantılı ve kısa hikaye, tutkusuna ve kişiliğine sahip çıkan, bunun için tüm varlığını ortaya koyan, ancak gölgede kalmaya mahkum olmuş tüm kadınlara adanmıştır.Tarihte hiçbir şey gizli kalmasın diye…

Çankaya’nın Duvaksız Gelini Fikriye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.