sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,59 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
5,93 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Canavar Patron Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kit
Sayfa Sayısı: 327
ISBN: 9786055882440
Kapak: Ciltsiz
Patricia King
Patricia King
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Canavar Patron Kısa Özet

  Patronunuz Bir Canavar Mı?

  Sorunlu patronlar; elemanların iş tatminini, motivasyonunu, kariyerini ve maaşını çalıyor. En kötüsü de, insanların fiziksel ve zihinsel sağlıklarına zarar veriyorlar. Ne yazık ki son yıllardaki iş büyümeleri ve bazı hizmetlerin şirket dışından alınması (outsourcing - dış kaynak kullanımı), kabadayılara ve despotlara özgür bir hareket alanı sağladı. Kurbanlarının kolaylıkla yeni bir iş bulmaları mümkün olamıyor.
  Çoğu insan, iş stresine karşı kendini güçsüz hissediyor. Bu insanlar her gün aynı korkunç duyguyla uyanıyorlar: *Hayır, yine oraya gitmek zorunda mıyım?*. Ayaklarını sürüyerek işe giderken tüm motivasyonlarını yitiriyorlar. İşleri tersine çevirmek için iş işten geçene kadar -onu daha iyi bir hale getirmek için olumlu yönde herhangi bir adım atmaksızın- nefret ettikleri bir işe tutunmaya çalışıyorlar.
  İnsanların bu sıkıntıya pasif bir şekilde razı olmasının altında yatan neden ise; işlerini kaybetme korkusudur. Buna rağmen korku dolu davranışları, eninde sonunda korkularının gerçeğe dönüşmesine yol açıyor.
  Her gün işe nefret ederek gitmenizin nedeni patronunuzsa, artık bununla ilgili bir şeyler yapmanızın vakti geldi demektir. Bu kitap, durumun nasıl düzelteceğinizi, akıl sağlığınızı nasıl koruyabileceğinizi ve gerektiğinde nasıl savaşacağınızı size öğretecek. Aynı zamanda zor koşulları nasıl değiştireceğinizi ve çalışmaktan başka seçeneğinizin olmadığı durumlarda neler yapabileceğinizle ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

  Bu rehber kitap, her tür problem yönetici için size çözümler sunuyor:

  Patronunuz Sizi Küçük Düşürdüğünde: Patronunuz size kendi güvensizliğini maskelemek için, sadece olumsuz şeyler söylüyorsa; o bir Koca Ayak gibi hareket ediyordur.

  Patronunuz Tüm Enerjinizi Emiyorsa: Patronunuz sizden çok fazla şey bekliyor ve tüm enerjinizi emiyorsa; o bir Drakula’dır.

  Patronunuz Dengesiz Davranıyorsa: Patronunuz önce sizi övüp, bir dakika sonra eleştiriyorsa; o bir Dr. Jekyll ve Mr. Hyde örneğidir.

  Kulağınıza tanıdık mı geliyor? Canavarınızın sizi korkutarak teslim olmaya zorlamasına izin vermeyin. Öngörülü tavsiyelerle dolu Canavar

  Patron, aynı zamanda günümüzün yönetici suçları olan sözlü saldırı ve cinsel taciz gibi güncel *kötü patron* davranışlarına da ışık tutuyor.

  Panzehir özelliği taşıyan bu kitapla, Canavar Patronunuza karşı savaşmak için gerekli donanıma sahip olacaksınız.

Canavar Patron Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.