sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Canan Karatay Kitapları Sırası

Canan KARATAY Türkiye’de hemen herkes tarafından tanınan bir doktordur. Kalp ve İç Hastalıkları profesörüdür. İç Hastalıkları ve Kardiyoloji ana bilim dallarında öğretim görevliliği yapmıştır. Alanında uzman olup; faydalı bilgiler ile bizleri aydınlatmaktadır.

Canan Karatay sağlık üzerine eğitimler vermekte, televizyon programlarına katılmaktadır. Aynı zamanda bu konuda birçok kitap yazmıştır. Canan Karatay kitapları insanlar tarafından faydalı bulunmakta ve çok okunmaktadır.

Canan Karatay kitaplarında sağlıklı ve doğru beslenmenin nasıl olması gerektiği, kendi formülü olan diyetler, diyabet, obezite gibi hastalıklarda dikkat edilmesi gerekenler, yaşam boyu sağlıklı yaşamak için yapılması gereken şeyler gibi konuları işlemektedir.

Canan Karatay’ın Başlıca Kitapları

Canan Karatay kitapları arasında başlıcaları şöyledir:

  • Gerçek Tıbbın 10 Şifresi
  • Karatay Diyeti
  • Dr. Canan Karatay’la Şifa Bulunlar
  • Anne Adayları ve Hamileler için Karatay Diyeti
  • Karatay Diyeti’yle Beslenme Tuzaklarından Kurtulma Rehberi
  • Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık
  • Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var
  • Karatay Mutfağı

Canan Karatay’ın tüm kitaplarına BKM kitap aracılığıyla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve çeşitli avantajlar ile dilediğiniz kitabı kolayca satın alabilirsiniz. 39 Tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı, hızlı kargo, yıl içinde devamlı yapılan, %50’ye varan indirimler BKM kitap avantajlarından sadece birkaçıdır.

BKM kitap üyelerine özel kampanyalardan yararlanabilmek için web sitemiz üzerinden ücretsiz ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Ayrıca e bültenimize üye olarak güncel haber ve kampanyalardan da anında haberdar olabilirsiniz.

Canan Karatay kitapları birçok kişi tarafından okunmakta ve faydalı bilgiler içermektedir. Tüm kitapları web sitemiz üzerinden inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve yardım talepleriniz için 0850 255 0 256 numaralı müşteri hizmet hattımızdan bize ulaşın.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.