sadsad x
asdasd

Çağdaş Ekonomi Modeli Tekinizm Türkiye’de Yolsuzluklar Ermenistan’dan Mektuplar

Cinius Yayınları
83,33 TL
55,00 TL
%34 indirim
Çağdaş Ekonomi Modeli Tekinizm Türkiye’de Yolsuzluklar Ermenistan’dan Mektuplar Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma - İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 606
ISBN: 9786053234555
Boyut: 13 x 0
Kapak: Ciltsiz
Tekin Gültekin
Tekin Gültekin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Çağdaş Ekonomi Modeli Tekinizm Türkiye’de Yolsuzluklar Ermenistan’dan Mektuplar Kısa Özet

    Yolsuzluk sadece o ülke insanının değil tüm dünya genelinde yaşayan 7 milyar insanın haklarının ihlal edilmesi demektir ve bu kara paranın yeryüzünde nerede hangi amaçlarla kullanılacağı da belli değildir; biz bu çalışmamızla Türkiye’de yaşayan topluma ve tüm dünya uluslarına büyük bir geçit açtık. Bu geçitten insanların geçmeleri yaklaşık 65 yıl gibi bir süre alacaktır (2016-2081); ancak Einstein’ın İzafiyet Teorisine göre Işık Hızına erişildiğinde zaman kısalır; dolayısıyla zamanı bükmek her seviyeden ve kişilikten mücehhez toplumların ve onları oluşturan kişi, yönetici, hukuk adamı, mühendis, yargıç, işadamı, seçmen vb.’nin elindedir.

    *17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan Reza Zerrab'ın kuryesi Adem Karahan, kara para trafiğini deşifre eden itiraflarda bulundu. Cumhuriyet gazetesi'ne konuşan Karahan, 1 yılda eski para ile 18 katrilyonluk altını yurt dışına çıkardık. Bu 18 katrilyonun yüzde 4’ü (72 trilyonu) siyasilere yüzde 4’ü (72 trilyonu) ise Zerrap’a kalıyordu.*

    Hz. İsa diğer birçok peygamber gibi yapılı değildi. O'nda ne gösteriş ne de ihtişam vardı, burada resmedildiği gibi de değildi. Çoğu insan onu alelade birisi zannederdi. Hatta hastalıklı, çelimsiz ve çok zayıf biriydi. Daha önce onu görmeyen birçok kişi onun peygamber olduğuna kesinlikle inanmazdı.

Çağdaş Ekonomi Modeli Tekinizm Türkiye’de Yolsuzluklar Ermenistan’dan Mektuplar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.