sadsad x
asdasd
117,00 TL
79,56 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
37,44 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Buz ve Ateşin Dünyası Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 344
ISBN: 9786055069513
Kapak: Ciltsiz
George R. R. Martin
George R. R. Martin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Buz ve Ateşin Dünyası Kısa Özet

  George R. R. Martin`den yüzlerce sayfalık yeni içerikle

  Westeros ve ötesindeki toprakların bilinmeyen tarihi 

  Geçmişin bir girizgâh olduğunu farz edersek, George R.R. Martin`in başyapıtı, son zamanların en özgün ve en keyifli fantastik destanı olan Buz ve Ateşin Şarkısı`nın epey sağlam bir girizgâha ihtiyaç duyacağında hemfikir oluruz. İşte o girizgâh, Buz ve Ateşin Dünyası ile geliyor.


  Baştan sona rengârenk çizimlerle donatılmış bu kitap, Yedi Krallık`ın tarihini kapsamlı bir şekilde anlatıp Buz ve Ateşin Şarkısı ve son dönemlerin en popüler dizisi Taht Oyunları`nda yaşanan olayların habercisi olan epik savaşlar, amansız rekabetler ve cüretkâr isyanlarla ilgili tüm detayları gözler önüne seriyor. Bu kapsamlı tarihçe, George R.R. Martin`in ünlü web sitesi Westeros.org`un kurucuları ve belki de bu dünyayı vizyoner yaratıcısı kadar tanıyan yegâne kişiler olan Elio M. García Jr. ve Linda Antonsson ile yıllar süren işbirliği sayesinde gerçekleşti.
  Septonların, büyücülerin ve ozanların nesilden nesile aktarılan halk hikâyelerini, âlimane görüşlerini ve bilgi birikimini Buz ve Ateşin Dünyası`nın sayfalarında bulacaksınız. Buz ve Ateşin Dünyası, Karanlık Çağ`dan Kahramanlar Çağı`na, İlk İnsanlar`ın gelişinden Fatih Aegon`un tarih sahnesine çıkışına, Aegon`un Demir Taht`ı hazırladığı günden Deli Kral II. Aerys Targaryen`a uzanan, dolayısıyla *günümüzde* Starklar, Lannisterlar, Baratheonlar ve Targaryenlar arasındaki çekişmeleri şekillendiren tüm olaylara dair kayıtları içeren kapsamlı bir tarihçedir. George R. R. Martin`in şaşırtıcı bir titizlikle detaylandırdığı bu evreni ve bu evrende yaşananları tam anlamıyla kavramanıza imkân tanıyacak olan Buz ve Ateşin Dünyası, kalemin kılıçtan keskin olduğunu size de ispatlayacak.

Buz ve Ateşin Dünyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.