sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 750
ISBN 9786053460800
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
70,00 TL %42
bkmkitap.com
Fiyatı
40,60 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Büyük İslam İlmihali Kısa Özet

    Elinizdeki bu eser uzun yıllar İslam'a hizmet etmiş büyük devlet Osmanlı'nın bakiyesi, sonrasında gelecek karanlık günlerin aydınlığı, ömrünü hak yolunda tüketen, ulemayı laikiyle anlayıp gereğiyle şerh eden, eserleriyle Müslümanları doğruya irşat eden ve tüm halkın kalbinde ayrı bir tahtı olan Erzurumlu Merhum Ömer Nasuhi Bilmen tarafından kalem alınmıştır.

    Bu eser, uzun yıllar tüm Müslümanlar tarafından el kitabı olarak ilk müracaat edilen bir şaheser olmuştur. Fakat günümüzde eski lisanımızı anlamak bir hayli zorlaşmış olduğundan eserden gereği gibi faydalanma imkanı azalmıştır. Daha kolay anlaşılması için sadeleşirilmesi ve bir takım açıklamalar yapılması böylesine muhteşem bir eserin günümüz insanına hitap etmesine ve ellerden düşmemesine yardımcı olacaktır.

    Her Müslümanın günlük hayatında karşılaşabileceği önemli meseleleri ihtiva eden bu eser, Merhum büyük alim Ömer Nasuhi Bilmen gibi büyük bir şahsiyetin kaleminden öğrenmelerine yardımcı olması gayesiyle sadeleştirilerek tüm Müslümanların hizmetine sunulmuştur.

    Allah Teala, gereği gibi anlayıp amel etmeyi müyesser kılsın..

Büyük İslam İlmihali Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.