sadsad x
asdasd

Büyü Sihir Nazar ve Etkilerinden Korunma Yolları

Hicaz Yayıncılık
9,00 TL
6,03 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
2,97 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Büyü Sihir Nazar ve Etkilerinden Korunma Yolları Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 3990000025588
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Kasadar
Mehmet Kasadar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Büyü Sihir Nazar ve Etkilerinden Korunma Yolları Kısa Özet

  Değerli Okuyucularım,

  Biz sizlerle birçok konuda birçok kitapları paylaştık. Ama bugün öyle bir kitabı sizlerle paylaşıyoruz ki, psikolojinin insan hayatındaki rolünü anlatmaya çalışacağız. Bu mükemmel kitabın yazılmasına vesile olan büyü ve sihirin insan üzerindeki etkilerini gördükten sonra bu konunun ve bu kitabın çok elzem olduğunu düşünerek hazırlamaya karar verdik.

  Sihir; hile yapmak, aldatmak, göz boyamak manasında olup, sihiri yapana da sihirbaz denir. Büyü kelimesi de sihirin Türkçe karşılığıdır. Ayrıca kitapta, Nazar konusuna da değindik. Toplumda nazar ile ilgili yanlış bilinen konuları aydınlatmak adına bunu yaptık. Ayrıca kehanet konusu da işlenmiştir. Sihir bütün toplumların en büyük psikolojik yarası olmuştur. Buna bağlı olarak kahinler de türemiştir. Maalesef buna itibar eden insanlar bin yıllardır vardır ve var olmaya da devam edecek gibi görünmektedir.

  İşte bunlara bir nebze de olsa engel olmak, şifayı doğru yerlerde aramak ve bunu yaparken de Allah (cc) emirlerine aykırı davranmamak gerektiği konusunu elimizden geldiği kadar anlatmaya çalıştık. Faydalı olmasını yüce Yaradan'dan diliyoruz.

Büyü Sihir Nazar ve Etkilerinden Korunma Yolları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.