sadsad x
asdasd

Bütün İyiler Biraz Küskündür

Artemis Yayınları

Nilay Örnek

65,00 TL
44,86 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
20,14 TL
Bütün İyiler Biraz Küskündür Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 268
ISBN: 9786053042952
Kapak: Ciltsiz
Nilay Örnek
Nilay Örnek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bütün İyiler Biraz Küskündür Kısa Özet

  Eğitime, müziğe, edebiyata, sanata, paylaşmaya, bencilliğe, mutsuzluktan mutlu oluşlarımıza, sosyal medyaya, geçmiş güzel günlere, geçmeyen hayal kırıklıklarına dair umutlu yazılar...

  Nilay Örnek, yirmi yıldan uzun süredir medyanın tanıdığı bir isim. Türkiye’nin önde gelen çoğu gazetesinde yazı işleri müdürlüğü, editörlük ve yazarlık yaptı. Hâlihazırda da birçok dergi ve internet sitesine yazı yazıyor, dosyalar hazırlıyor, kendi yaşam kültürünü okuruyla paylaşıyor.

  Yazarın daha önce birçok dergi ve gazetede yayınlanan yazılarının yanı sıra bu topraklarda yaşayan çoğumuzun dününe, bugüne ve geleceğine dair yazdığı yeni yazıları, Bütün İyiler Biraz Küskündür adıyla Artemis Yayınları tarafından yayınlandı.

  İclal Aydın’ın editörlüğünde hazırlanan kitap; haksız kazancın, adaletsiz rekabetin, liyakatsiz yükselişin kırgınlığını yaşayan *gerçek iyilerin* sesi oluyor. Hayatın her anına, şahit olduğu her nesneye bir haberci gözüyle bakan, inceleyen, değerlendiren bir gazetecinin kaleminden çıkan bu satırlar; okuru geçmiş güzel hatıraları unutmamaya, emeğin değerini bilmeye, iyi olanı takdir etmeye, kendisi gibi olmayana saygı göstermeye, sanata kıymet vermeye teşvik ediyor.

   

Bütün İyiler Biraz Küskündür Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.