sadsad x
asdasd
21,67
14,09
%35 indirim
Burma'da Katre Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 235
ISBN: 9786053243250
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Veysel Altunbay
Veysel Altunbay
Devamı
Kampanya

Burma'da Katre Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Burma'da Katre Kısa Özet

    1981 Gaziantep doğumludur. Öğrenimimi K.Maraş’ta tamamladı. Kamuya bağlı özel bir şirkette Satın alma personeli olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan yazarın, bu eseri hazırlamaktaki tek maksadı: *Ben o Müslümanlar için ne yapabilirim? Sorusuna cevap içindir.* Allahu Teâlâ dünya Müslümanlarına yardım etsin. Onlar, yalnızca; "Rabbimiz Allah'tır" demelerinden dolayı, haksız yere yurtlarından sürgün edilip çıkarıldılar...

    Allah kendi (dini)ne yardım edenlere kesin olarak yardım eder. Şüphesiz Allah, güçlü olandır, aziz olandır. (Hac Suresi, 40) Bu Kitap, adını dahi bilmediğimiz Müslüman ülkelerde yaşanan zulmü anlatmak için yazılmıştır. Eserde kişi ve kurumlar kısmen hayal ürünü, yaşanılan acılar anlatılan olaylar ise tamamen Gerçektir.

    Bu yaşanılan acıların tek sebebi var: Müslüman olmak. Müslümanlarsa gökte Hakkın yerde Halkın övgüsüne mazhar olan Hz Muhammed (s.a.v) efendimiz için, Allah’ın ( c.c.) emirleri için dininden dönmedi dönmeyecekler. Bu acı dolu coğrafyada yaşanılan acılara sessiz kalmak, huzur içerisinde-müslümanım-demeye sığmayacaktır. Onların rahipleri, keşişleri, hahamları hatta zerdüşleri ile bile huzur içinde yaşayabilirlerken; *müslümanım diyenleri* kendilerine hakaret ediyor olarak algılamaya bile cüret etme cesaretine sahip oluyorlar. Bu ne vicdansızlık? Hangi din öldürmeyi emrediyor ki, sizler de vahşice can almaya yelteniyorsunuz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.