sadsad x
asdasd
Brain Up Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 308
ISBN: 9786059318518
Kapak: Ciltsiz
John B. Arden
John B. Arden
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Brain Up Kısa Özet

  *Dr. Arden, beyin temelli terapinin yolunu açıyor ve beynin neler yapabileceğini ortaya koyuyor. Ufuk açıcı, yenilikçi ve son derece pratik…*

  - Dr. Kit S. Ng., Asia Institute of Professional Psychology direktörü, Singapur

  *Bu kitap, sinirbilimdeki olağanüstü gelişmeleri, hayatımızı kalıcı bir biçimde değiştirecek, etkili ve kullanışlı bir rehber halinde bizlere sunuyor.*

  - Liz Sheehan, Psychotherapy in Australia editörü

  *Beyninizi değiştirmeden, düşünme ve hissetme biçiminizi değiştiremezsiniz!*

  Zor durumlarda kendinizi kaygılı ve üzgün hissedebilirsiniz. Bu duygularla nasıl başa çıkacağınızı, böyle dönemleri nasıl en aza indirebileceğinizi ve hayattan en fazlasını nasıl alacağınızı bilemezsiniz.

  Hayatınızı değiştirebilmeniz için beyninizi yeniden yapılandırma sürecinde rehberlik edecek bu eser, size beyninizi yıllarca zinde tutmanıza ve uzun bir ömür sürmenize yarayacak sağlıklı alışkanlıklar kazandıracak.

  Son yıllarda nöroplastisite, ayna hücreler, nörojenez ve sosyal beyin konuları çokça tartışıldı. Sinirbilimdeki gelişmeler, psikoterapi sırasında neler olup bittiğine ilişkin kavrayışımızı köklü bir şekilde etkiledi. Bu gelişmelerin gündelik hayatınıza nasıl uygulanabileceği konusunda daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, elinizdeki kitap size yol gösterecek.

Brain Up Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.