sadsad x
asdasd

biyografi.jpg (124 KB)

Biyografi ve Otobiyografi Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 3158 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 ... 20 ... 27 ... 31 32 33
Toplam 3158 ürün görüntüleniyor.
1 ... 20 ... 27 ... 31 32 33

Biyografi Kitapları

Biyografi ve otobiyografi kitapları, okunması en zevkli kitaplardır. Sevdiğiniz yazarların, bilim adamlarının, tarihte yer edinmiş insanların yaşamlarını romanla okumak oldukça etkileyici ve sürükleyicidir. Yaşamı anlatılmak istenen kişi, bir başkası tarafından anlatılıyorsa biyografi kitap türüne girer. Yaşamını ve yaptığı önemli işleri anlatıyorsa otobiyografi kitap türüne girer. Yaşamını öğrenmek istediğiniz kişiler için ilk başvurmanız gereken yer biyografi ve otobiyografi kitaplarıdır. Biyografi türü nesnel bir tür olarak kabul edilir otobiyografi türüne göre. Bir kişinin yaşamını nesnel değerlendiremeyeceği düşünülerek bu söylenir. Otobiyografi ve biyografi türündeki eserleri okuyarak tarihe yön veren anları, yaşamlarının en gizli yanlarını, şaşkınlık duyacağınız bilgileri öğrenebilirsiniz. Tanımak istediğiniz kişinin birçok yönünü öğrenebilir, içinizdeki merakı giderebilirsiniz.

Otobiyografi Kitapları

Otobiyografi ve biyografi kitaplarıyla yaşamını merak ettiğiniz kişiye dair birçok şey bulabilirsiniz. Günlük yaşamının nasıl olduğunu, nelerden hoşlandığını, ne yemekten zevk aldığını, nereleri gezmeyi sevdiğini bu kitaplarla öğrenebilirsiniz. Yaşamınızda model almak istediğiniz, ufkunuzu açan ve tarihte değerli işler yapan kişilerin yaşamını oldukça merak edebilirsiniz. Başarıya ulaşmak için hangi aşamalardan geçtiğini, nasıl bir yaşam geçirdiğini ve ne düşüncelerle elde ettiği başarıya ulaştığını öğrenmek size ilham verecektir. Kendinize notlar çıkartarak kişisel gelişimine katkı sunacaksınız. Tarihe tanıklık etmenin keyfini yaşayacak, önemli kararların nasıl verildiğini okuyarak heyecan duyacaksınız.

Biyografik ve Otobiyografik Romanlar

Yaşamı kaleme alınan ve yaşamını kaleme alan insanlar büyük bir armağanda bulunurlar. Başarılarını, başarısızlıklarını, tecrübelerini anlatarak çok değerli bilgiler verirler. Bu bilgileri öğretici olmadan tatlı bir dille anlatırlar. Okurlar da kendi paylarına alabilecek olanları alırlar. Önemli bir karar vermek istediğinizde, daha önce sizin karşılaştığınız durumla benzer bir olayda nasıl bir karar aldığını öğrenerek yaşamınıza yön verebilirsiniz. Biyografi kitapları ve otobiyografi kitapları kişinin kendini geliştirmesi için başvurabileceği kitaplardır.

Ünlülerin Biyografileri

Biyografi yazarları yaptıkları işin önemini bilerek büyük bir ciddiyetle biyografi eserlerini meydana getiriler. Dücane Cündioğlu, Beşir Ayvazoğlu, Stefan Zweig, Şevket Süreyya Aydemir, Mehmet Kaplan, Ayşe Kulin, Murat Bardakçı biyografi türünün en çok eser üreten ve en bilinen yazarlarıdır. Aziz Nesin, Oğuz Atay, Maksim Gorki, Virginia Woolf, Dostoyevski, Mina Urgan, Stephen Hawking kendi yaşamlarını anlatarak otobiyografi eserlerini armağan etmişlerdir. Politikacılar, yazarlar, bilim adamları, sanatçılar, futbolcular, kahramanlar, hakkında en çok yazılan kişilerdir. Okurlar bu eserleri bilgisel bir metin olarak okuyabildiği gibi biyografik roman ve otobiyografik romanlar ile sürükleyici bir şekilde büyük yaşamlara tanık olurlar.

Bkm Kitap ile biyografi kitaplarını ve otobiyografi kitaplarını en hızlı yoldan alarak yaşamınızda ilham alabileceğiniz kitaplara ulaşabilirsiniz. Biyografi ve otobiyografi romanlarını en uygun fiyatla alarak öğrenmek istediğiniz yaşamları sürükleyici bir şekilde okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.