sadsad x
asdasd

Bireysel Düşün Kitlesel Yaşa

Gece Kitaplığı

Kazım Balbal

16,43 TL
12,32 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,11 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bireysel Düşün Kitlesel Yaşa Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 122
ISBN: 9786051802435
Kapak: Ciltsiz
Kazım Balbal
Kazım Balbal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bireysel Düşün Kitlesel Yaşa Kısa Özet

  Hiç benim oğlum, kızım neden böyle davranıyor dediğiniz oldu mu? Ya da ben neden böyle davranıyorum diyip anlamsız bulduğunuz davranışları düşündünüz mü? Başkaları ne düşünür diyerek içinizde geldiği gibi değil de onları memnun etmek uğruna özveride bulunarak istemediğiniz şeyleri yaptınız mı?

  İnsan sözle anlatamadığı duygu ve düşünceleri zamanla davranışlarıyla anlatmaya çalışır ve bu durum da kişinin yaşam şeklini oluşturur. Yaşamımızı fikirlerimiz değil de duygu ve düşüncelerimiz şekillendirir.

  Sen sen ol kendin ol kendin için yaşa!

  Anlaşmazlıkların çözümünde beceri sahibi olanlar, sorunu daha oluşurken saptayıp ilgili tarafları yatıştırmaya yönelik adımlar atabilir, zor ve gergin durumları idare edebilir, anlaşmazlıkların üstünü kapamak yerine onları ortaya çıkarıp çözüm yolları arayabilirler. Kendi özünü arayıp bulmakla olur. Bireyin diğer kişilerin duygularının farkında olmasını, onları etkileyerek ve ikna ederek duygularını yönetebilmesini, anlaşmazlıkları hoşgörüyle karşılayabilmesini, şartlara ve çevreye göre kendini ve içinde bulunduğu örgütü değiştirebilmesini, yeniliklere ve işbirliğine açık olması onun farklılığını yansıtır ve farklılığın farkında yaşar. Kendi duygularının farkına varıp, gençlerin duygularını anlamaya var mısın? Buyrun gençlerin dünyasında kendi dünyamıza yolculuğa çıkalım…

Bireysel Düşün Kitlesel Yaşa Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.