sadsad x
asdasd

Bırak Deli Desinler

CEO Plus

Linda Rottenberg

80,00 TL
73,60 TL
%8 indirim
Kazancınız
:
6,40 TL
Bırak Deli Desinler Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786050963359
Kapak: Ciltsiz
Linda Rottenberg
Linda Rottenberg
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bırak Deli Desinler Kısa Özet

  Girişimciliğin altın kuralları öyle bir ürünü kim satın alır? Benzeri mutlaka yapılmıştır. Çok zor bir piyasa. İstesen de öyle bir şirket kuramazsın. Sermayeyi nereden bulacaksın? Büyük şirketler çoktan o işe girmiştir. Ne saçma bir fikir. Delirdin mi sen?

  Bir girişimcinin, yolculuğunun başındayken duyacağı bu sözler, aslında işin doğasından kaynaklanır. Uluslararası girişimcilik platformu Endeavor’ın kurucusu Linda Rottenberg’e göre, *Size deli demiyorlarsa, yeterince büyük düşünmüyorsunuz.* Pazarlanabilir bir ürüne dönüşecek bir fikri olan ya da çalıştığı organizasyonu dönüştürecek bir süreç geliştirmiş herkes girişimci olabilir. Bırak Deli Desinler, girişimcilik macerasına atılmadan önce mutlaka okunması gereken bir yol haritası.

  Kitabın adında *deli* geçse de, Rottenberg’in ayakları yere çok sağlam basıyor.

  - Financial Times

  Linda, yıllar boyunca dünyanın dört bir yanındaki iş insanlarından öğrendiği püf noktalarını yeni girişimcilere öğretti. Bu muhteşem kitapta da kendi işini kurma macerasına atılmak isteyenlerle bildiklerini paylaşıyor.

  - Reid Hoffman LinkedIn’in kurucusu

  Artık hepimizin bir girişimci gibi düşünmeye ihtiyacı var. İlham verici hikâyesi ve başarılarıyla Linda, bize korkularımızdan arınıp şirketlerimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi gösteriyor.

  - Sheryl Sandberg Facebook GMY, LeanIn.org’un kurucusu

Bırak Deli Desinler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.