sadsad x
asdasd

Bir Türk Casusunun Mektupları

Alfa Yayınları

Aytunç Altındal

22,00 TL
15,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,60 TL
Bir Türk Casusunun Mektupları Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Tarih Kitapları
Sayfa Sayısı: 146
ISBN: 9786051068251
Kapak: Ciltsiz
Aytunç Altındal
Aytunç Altındal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bir Türk Casusunun Mektupları Kısa Özet

    Bu kitapta, okur Bambaşka Bir Dünya ile karşılaşacaktır. Batı`da örgütlü dini, çağlar boyunca Roma Katolik Kilisesi ve onun organları -örneğin En­gizisyon- temsil etmiştir. Batı`da sekülerleşme hareketleri de, bu nedenle örgütlü dinin dogma ve doktrinlerine karşı yürütülen mücadelede ortaya çıkmış ve şekillenerek günümüze kadar ulaşmıştır. Bu sekülerleşme bağ­lamında pek çok yayın yapılmıştır ama bir konu özellikle gözlerden gizlen­miş, bilinsin istenmemiştir.

    Kitapta, çağdaş bilimin kurucuları arasında yer alan Isaac Newton`un, Ba- ruch Spinoza`nın, Johannes Keplerin simyayı kimyaya dönüştüren Antoine Lavoisier`in ve diğerlerinin gizli ilimlerle olan doğrudan bağlarını okuyacak­sınız. Yakın yıllara kadar sadece üstün fizikçi ve matematikçi olmaktan baş­ka hiçbir yönü bilinmeyen Isaac Newton`un, daha çok Robinson Crusoe`nun yazarı olarak tanınan Daniel Defoe`nun ve diğerlerinin okült ile olan bağla­rını tanıdıkça çağdaş bilimin ve örgütlü dine karşı mücadelenin ve seküle rizmin nasıl geliştiğine tanık olacaksınız.

    Bir Türk Casusunun Mektupları da işte bu bağlamda çok ama pek çok önemli bir işlev yüklenmiş, Avrupa`da sekülerleşmeye doğrudan ve büyük bir katkı yapmıştır. Umarım çağdaş bilimin ve sekülerizmin bu gizlenmiş yönünü ve gizli örgütlerini ilgi ve keyifle okursunuz.

Bir Türk Casusunun Mektupları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.