sadsad x
asdasd

Bir Seni İntihar Edemedim Yalnızlıklarımda

Girdap Kitap
9,26 TL
5,56 TL
%40 indirim
Bir Seni İntihar Edemedim Yalnızlıklarımda Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786059725330
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Uğur Türkkanı
Uğur Türkkanı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir Seni İntihar Edemedim Yalnızlıklarımda Kısa Özet

  Sade anlatımıyla duygularınıza ve ruhunuza dokunabilecek şiirleri ile Uğur Türkkanı ilk şiir kitabını çıkarıyor. Okurken yer yer heyecanlanacak kimi zamanda umutsuzluğa düşecek olsanız da şair, hayatı acıları ve sevinçleri dizelerinde size yaşatacak.

  Mürvet Sarıyıldız / İki Cami Arasında Aşk'ın Yazarından

  Türk Edebiyatı'nın en önemli şairlerinden biri olan rahmetli Mehmet Emin Yurdakul'un 'Şairleri haykırmayan bir millet, sevenleri toprak olmuş bir çocuk gibidir' sözünü bu kutsal yolda geleceğe götürecek güzel yürekli bir şairsin. Gönlünde ki güzel ve temiz duyguların şiirlerine yansımış. İlk kitabın ile attığın bu adım, biliyorum ki gelecek nesillere ışık tutacak, örnek olacak. Kalemin daima örf, adet, Vatan, millet ve İslam, sevdasıyla yazsın. Allah bu yolda yar ve yardımcın olsun...

  Kutsaldır bilinir damarda ki Türkkanı
  Hakan der ki, şiirlerin sarsın dört yanı
  Uğur olsun, dua olsun sevsin her canı
  kalemin kırılmasın dost, yazsın bir ömür...

  Hakan Demir / TV programcısı-Gazeteci-Şair

  Hayatın en uzun en meşakkatli ve en çileli yolculuğudur şiir. Buna rağmenhep birileri talip olur bütün bu zorluklara rağmen bu yolda yürümeye ışte Uğur Türkkanı bu taliplilerden biri olarak naif ve bir o kadar da cesur yüreğiyle bende varım diyor o güzel şiirleri ve şu anda okumakta olduğunuz bu güzel kitabıyla nasıl anlatılır ki yaşamak gerekir duyguların gün ışığına çıkmış halini ve anlamak bir çok kirlenmisliklerden arınıp kalemine yüreğine sağlık kardeşim varlığın edebiyat dünyasına yeni bir eser kazandırdı bununla ne kadar iftihar etsen azdır yolun açık okurun bol olsun sevgi saygı ve muhabbetlerimle.

Bir Seni İntihar Edemedim Yalnızlıklarımda Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.