sadsad x
asdasd

Bir PR’cının Meslek Anıları Notlar ve Değerlendirmelerle

MediaCat Kitapları

Alaeddin Asna

13,89 TL
6,95 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
6,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bir PR’cının Meslek Anıları Notlar ve Değerlendirmelerle Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 282
ISBN: 9799756347293
Kapak: Ciltsiz
Alaeddin Asna
Alaeddin Asna
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir PR’cının Meslek Anıları Notlar ve Değerlendirmelerle Kısa Özet

  Halkla ilişkiler günümüzün en gözde mesleklerinden biri ve önemi gün geçtikçe artıyor. Tüm dünyada kurumlar, insanlarla karşılıklı yarara dayalı, yakın ve samimi bir iletişim kurmak için bütçeleri içinde halkla ilişkiler faaliyetlerine ayırdıkları payı sürekli artırıyorlar. Bu arada halkla ilişkiler mesleği, etkinliklerini çeşitlendirerek gelişimini sürdürüyor.

  Dünyada yaşanan bu gelişmeler. Türkiye`ye de yansıyor. Gerçekleştirilen halkla ilişkiler çalışmalarına baktığımızda yaşanan evrimi gözlemlemek mümkün. Türkiye`de halkla ilişkiler mesleğinin kaydettiği bu gelişimi daha iyi anlamak ve bu gelişim içinde aktif bir rol: almak için ülke şartlarını ve bu şartlar içinde halkla ilişkiler mesleğinin geçmişten bugüne kadar nasıl yürütüldüğünü bilmekte büyük yarar var.

  Halkla ilişkiler mesleğinin Türkiye`deki duayeni Alaeddin Aşna bu kitabında, Türkiye`de halkla ilişkilerin başlangıçtan bugüne k adar yaşadığı gelişimi kişisel deneyimleriyle harmanlayarak okurun ilgisine sunuyor. İletişimle ilgilenen herkesin bu değerli mesleki deneyimlerinden öğreneceği çok şey var.

   

Bir PR’cının Meslek Anıları Notlar ve Değerlendirmelerle Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.