sadsad x
asdasd
40,00 TL
24,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
16,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bir Bilgenin Mesajı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 77
ISBN: 9789944326063
Kapak: Ciltli
John McDonald
John McDonald
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bir Bilgenin Mesajı Kısa Özet

    Bir Bilgenin Mesajı kitabı bize sağlık, canlılık ve zenginliğe ulaşmak için içimizdeki gücü nasıl kullanabileceğimizi göstermektedir. Bu, gerçek bir yaşam bilgesiyle karşılaşmasından sonra mucizevi bir değişim yaşayan bir adamın öyküsüdür. O, arzuladığı herhangi bir şeyi elde edebilmek için kendi gücünü geliştirmesini sağlayan gizli öğretiyi öğrenmiş ve bizimle paylaşmıştır. "Arzuladığınız şeylere sınır olmaksızın sahip olmak, haklı mirasınız ve doğuştan kazanmış olduğunuz bir haktır" Bu ilkeleri akıllıca kullanırsanız, yapabileceklerinizi sınırlayan hiçbir şey olmayacaktır.

    İlerledikçe kendinize olan güveniniz artar ve kendi gücünüzün yükseldiğini görürsünüz. Daha büyük şeyleri, kolayca ve daha hızlı olarak başarırsınız. İçinizdeki gelişim arttıkça, başarılarınızda artacaktır.

    Bir bilgenin mesajı arzularınızı ve en derin rüyalarınızı nasıl gerçekleştirebileceğimizi göstermektedir.Kitap, yalnızca teorik bilgiler değil, yaşantımızın mutlak efendisi olmak için gerekli uygulamaları da sunmaktadır.

Bir Bilgenin Mesajı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.