sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 416
ISBN 9786054884063
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
16,67 TL %35
bkmkitap.com
Fiyatı
10,84 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Bir Aşk Rüyası Kısa Özet

  İtalya'da, Como gölünün kıyısında kendi halinde bir kasaba olan Bellano’nun sakinleri dışarıdan bakıldığında son derece sıradan ve sakin bir hayat sürmektedirler. Ancak her birinin gizlediği sırlar vardır ve bu sırlar açığa çıkmamalıdır.

  1970’ler İtalya’sı. Sigara kaçakçılığı ve sahte para dolandırıcılığı ülkenin en büyük sorunlarından biri halindedir. Suç dünyasının parıltılı yüzüne kapılmış bir genç, kendini bu suçlarla mücadeleye adamış bir komiser, pamuk fabrikasında çalışan ve hayatını düzene sokmak isteyen bir genç kız, sevdiği kız uğruna annesine karşı durmayı göze almış genç bir adam…

  Andrea Vitali’nin yeni romanı Bir Aşk Rüyası, küçük bir İtalyan kasabasındaki hayatı son derece canlı ve gerçekçi bir biçimde gözlerinizin önüne seriyor. İç içe geçmiş yaşamları okurken sıcacık İtalyan hayatını yakından tanıyacaksınız.

  Nostaljik ve eğlenceli bir dokunuşa sahip Bir Aşk Rüyası, suç ve romantizmin iç içe geçtiği bir İtalyan filmi tadında.
  - goodreads.com

  Andrea Vitali bize hayatın aslında ne kadar basit ve keyifli olduğunu bir gölün aynasından yansıtarak hatırlatıyor.
  - amazon.com

  Vitali, o kendine has sade diliyle anlatıyor hikâyelerini. Bazı şeyleri sadece onun yazabildiğine, böyle eşsiz hale sadece onun getirebildiğine inanıyorum.
  - Valentina Passeri

  İtalyan yaşantısını komik bir dille anlatmakta usta olan Andrea Vitali, İtalyan insanının hareketli yapısını ve ülke gerçeklerini sunmada son derece başarılıdır. Bu sebeplerle Vitali en iyi İtalyan hikâyecilerinden biridir.
  - Masimo Bofa, Panorama

  Aynı zamanda bir doktor olan yazar Andrea Vitali, İtalyan yaşantısını anlattığı romanlarıyla tüm İtalyanları onurlandırıyor.
  - Antonio D’Orrico

  İç içe geçmiş hikâyeleri anlatmada başarılı bir yazar olan Andrea Vitali, İtalyan edebiyatının sözcüsü konumunda.
  - Michele Sovente

  Son derece canlı karakterlerin hem komik hem de hüzünlü hikâyeleri… Eğlenceli ve keyifli.
  - Matteo Fulgheri

  Bu kitabı okuyunca şirin Bellano kasabasını ziyaret etmek istedim.
  - Hermione Ginny

  Andrea Vitali birkaç cümlede bize İtalyan yaşantısı hakkında sonsuz bilgi veriyor. Yarattığı her karakter benzersiz şekilde güçlü ve canlı. İtalyan günlük yaşantısı Vitali’nin kitaplarında iki kapak arasında ustaca sıkıştırılmış durumda. Bir Aşk Rüyası, Como gölüne kısa bir tatil gibi.
  - goodreads.com

  Vitali harika bir öykücü. Küçük ve önemsiz görünen hayatları büyülü bir şekilde anlatıyor. Bir Aşk Rüyası’nı elinizden bırakamayacaksınız.
  - Niki Constantini

Bir Aşk Rüyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.