sadsad x
asdasd

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu ve Bir Çöküşün Hikayesi

Olympia Yayınları

Stefan Zweig

10,00 TL
7,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu ve Bir Çöküşün Hikayesi Hakkında Bilgiler
Türü: Klasik Romanlar ve Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786052321348
Kapak: Ciltsiz
Stefan Zweig
Stefan Zweig
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu ve Bir Çöküşün Hikayesi Kısa Özet

    Dünya edebiyatının ölümsüz isimlerinden stefan zweig bu eserinde kadın ruhunu, psikolojik çözümlemeleriyle gözler önüne seriyor. Evli ve düzenli bir hayata sahip genç bir kadının yaşadığı tutkulu bir aşkla, hayatının en unutulmaz 24 saatini geçirmesi üzerine şekillenen bu hikayede, toplumsal normlar içindeki ruh sıkıştırmalarını etkileyici bir şekilde bizlere aktarıyor.

    ``Bir kadının, hayatının bazı anlarında istemeden ve farkında olmadan bazı gizli güçlerin esiri olabileceği gerçeğini reddetmesinin altında; insanın kendi iç güdülerinden, doğasındaki şeytanlıklar dan korkmasının yattığını, bazı insanların kendilerini`` kolay baştan çıkarılanlar ``dan daha güçlü, daha namuslu, daha temiz hissetmekten zevk aldıklarını söyledim.

    Bir çöküşün öyküsü Dünya edebiyatının ölümsüz isimlerinden stefan zweig bu eserinde itibar kaybı ve bu kaybın sebep olduğu ruhi bunalım üzerine bir tahlil yapar. Fransa`nın ihtişamlı döneminin itibarlı ve söz sahibi isimlerinden madem de prie`nin devletin parasını çarçur etmesinden sonra tüm yetkileri elinden alınarak Normandiya`ya sürgün edilmesi anlatılır. İnsanlık tarihi zoraki kahramanları sevmezdi: ne kadar ısrarcı olunursa olunsun hak etmeyenlere acımaz, onları yolundan geri döndürürdü. Şansın hareket halindeki arabasından bir kez düşen, bir daha o arabayı yakalayamazdı.

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu ve Bir Çöküşün Hikayesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.