sadsad x
asdasd
15,00 TL
10,20 TL
%32 indirim
Bilinçsiz Bilinç Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786059030199
Kapak: Ciltsiz
İlbige Genç
İlbige Genç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bilinçsiz Bilinç Kısa Özet

    Zihnimiz hayali gerçeğe, gerçeği de hayale dönüştürerek illüzyon ya-ratmayı sever. Peki bu eylemi bilinçsizce yapan zihnimiz, hiç mi bilinçli bir yaratım yapamaz? Eğer içinizde muhalif bir taraf konuşmaya başlamış ve *Aman nasıl olacak?*, *Saçma*, *Hep aynı* gibi cümleler kuruyor isebilinçaltınızı sizin de tanıma vaktiniz gelmiş demektir. İçinizdeki muhalif ses size çok iyi bir yol gösterici olabilir, fakat yine de onun sesini biraz kısmak adına söyleyebilirim ki, kitap yalnızca bilimsel yöntemleri içermiyor.

    Hatta çok ilerlemeden henüz daha kitabın ilk bölümünde sizin için hazırlanmış ve sonuç alacağınıza inandığım pek bir zahmet gerektirmeyen bir yöntem,kendi gücünüz dışında başkalarının gücüne inancınız var ise de gücünüzü teslim ettiğiniz bazı önemli kişilerin adresleri var.

    Kısacası neyi arıyorsanız onu bulacaksınız. Kural bu. Tabi bunun da bir şartı var. Aradığını bulmak için neyi aradığını da bilmelisin? Hiç birsır gizli kalmaz. Bu sırrı kendisinden saklayan kişinin kendisi olsa dahi.

Bilinçsiz Bilinç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.