sadsad x
asdasd

Bilime Yön Veren Cevaplar

Puslu Yayıncılık
18,52 TL
12,78 TL
%31 indirim
Bilime Yön Veren Cevaplar Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9786055099718
Kapak: Ciltsiz
Barış Uçar
Barış Uçar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bilime Yön Veren Cevaplar Kısa Özet

  Aşkın nedenini! Neden rüya gördüğümüzü! İntiharın nedenini! Ölümsüzlüğü! Zekanın kaynağını! Beynimizin nasıl çalıştığını!

  Bunun yanında;

  Tüm hücrelerin zeki olduğunu! Genetik bilginin kaynağının DNA değil de proteinler olduğunu! Mendel’in kalıtım bilimi ile ilgili olasılık hesaplarının hatalı olduğunu! Sadece fiziksel özelliklerin değil, duyu organları tarafından elde edilen her türlü bilginin genetik olarak aktarıldığını! Darwin’in belirttiği gibi Mutasyonların yeni türlerin oluşmasına neden olmadığı, hücrenin kendi isteğiyle yaptığı genetik değişiklerin yeni türlerin oluşmasına neden olduğunu! Darwin ve Lamarck’ın yeni türlerin oluşumu ile ilgili görüşlerinin yetersiz olduğunu! Yeni türlerin nasıl oluştuğunu! Günümüzde neden yeni türler oluşmadığını! Evrenin nasıl oluştuğunu! İlk hücrenin nasıl oluştuğunu! Dünyamızda meydana gelen büyük yok oluşların nedenini! Dinozorların sonunun nasıl geldiğini! Neden çift cinsiyetli olduğumuzu! İnsan toplumlarında ensest ilişki yasağının nedeni!

  Evrende olup biten her şey, zihnimizde de birçok sorunun belirmesine neden olur. Bu kitapta; beyninin arka tarafında oluşmuş fakat sormaya ya da araştırmaya vakit bulamadığın, ertelediğin soruların yanıtlarını bulacaksın.

  İlim ilim bilmektir,

  İlim kendin bilmektir.

  Sen kendini bilmezsin,

  Ya nice okumaktır?

Bilime Yön Veren Cevaplar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.