sadsad x
asdasd

Bilgisayar Kullanıyorum

Kodlab Yayın Dağıtım

Kolektif

27,00 TL
20,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,75 TL
Bilgisayar Kullanıyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Yeni Başlayanlar İçin Bilgisayar Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786054205783
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bilgisayar Kullanıyorum Kısa Özet

  Günümüzde artık bilgisayar kullanımı artık zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Çoğu kimse bilgisayarı kullanmaktan çekinir kimisi istediği halde bilgisayarı kullanmaya cesaret edemez. Kimisi de cesareti olmasına rağmen nereden ve nasıl başlayacağını bilemez.

  İşte bu kitap KODLAB olarak sizler için hazırlanmış bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri konusunu genel olarak ele alan ve iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmak isteyen 7den 70e herkes için bir rehber niteliğindedir. Kitap içerisinde genel olarak uzman bir bilgisayar kullanıcısının bilmesi gereken bütün konular ele alınmıştır.

  Kitaba başlarken en basitinden bilgisayar nedir kavramını öğrenmeye başlayarak kitabın bitiminde ise bilgisayarınızı kontrol edebilecek bilgisayarınızın donanım bileşenlerini tanıyıp arızaları giderebilecek Microsoft Windows 7 ve 8 işletim sisteminizi kurup kullanıp özelleştirebilecek en çok ihtiyaç duyulan programların nasıl kullanıldığını öğrenecek Microsoft Ofis programlarını etkili bir şekilde kullanabilecek internetten ve sosyal medyayı etkili bir şekilde faydalanabilecek bilgisayar güvenliğinizi ve kendi sağlığınızı korumanız için gerekli teknikleri öğrenecek animasyonlar ve kaliteli web siteleri hazırlayabileceksiniz.

  Ayrıca kitap ile birlikte hediye olarak verilen CD içerisinde bilgisayarınızı kullanırken ihtiyaç duyacağınız birçok ücretsiz program tema arka plan resmi masaüstü araçları bulabileceksiniz. Bu kitabı bitirdiğinize ise artık kendinize bir iyi bir bilgisayar kullanıcısı diyebileceksiniz. Yani standart bir bilgi işlem operatörünün bilmesi gereken hemen hemen her konuyu hatta daha fazlasını en son sürüm ve teknolojiler ile öğrenmiş olacaksınız.

Bilgisayar Kullanıyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.