sadsad x
asdasd
12,04 TL
8,43 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,61 TL
Bezsiz Bebek Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9789752695764
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Christine Gross-Loh
Christine Gross-Loh
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bezsiz Bebek Kısa Özet

  Beze para harcamayan yeni anne-babaları, acılı bez pişiklerinden kurtulmuş bebekleri, tamamen doğal ve baskıcı olmayan bir tuvalet eğitimini, en önemlisi daha mutlu bebekleri ve ebeveynleri hayal edin!

  Christine Gross-Loh`un akıcı bir üslupla kaleme aldığı ve bizi aydınlatan kitabında gösterdiği gibi tüm bunlar ve daha fazlası mümkün. Bebekler, acıktıklarını ve uykuları geldiğini nasıl ses ve hareketlerle belli ediyorlarsa tuvalet ihtiyaçlarını da aynı şekilde anlatırlar. Çünkü bu kabiliyetle doğarlar. Bu önemli tespitten hareketle iki çocuk yetiştiren Gross-Loh`un geliştirdiği, Tuvalet iletişimi"; yani Tİ yönlemi tüm anne-babalar için önemli bir çığır açmış bulunuyor. Çocuklarından birini on beş, diğerini on sekizinci aya kadar bezsiz yetiştiren Gross-Loh, bu deneyimlerinden hareketle tüm ebeveynlere bebeklerinin veya yürüme çağında olan çocuklarının vermiş oldukları doğal işaretleri nasıl tanımlayacaklarını ve bu işaretlere nasıl karşılık vereceklerini öğretiyor.

  Çocuk bakım kitaplarında karşılaşılan ya hep ya hiç yaklaşımının tersine, Bezsiz: Bebek`te üç çeşit kategori vurgulanıyor: Tam zamanlı, yan zamanlı ve süreli Tİ. Tüm ebeveynler. Tİ yöntemini kendi aile ve hayat tarzlarına uyacak biçimde az veya çok ortamda uygulayabilirler. Üstelik kitapta yer verilen uygulamalı örneklerle Tİ`yı hayata geçirmek daha kolay ve rahat. Tuvalet iletişimini başarı ile uygulayan ebeveynler, birçok taktik ve öneri paylaşıyor. Ayrıca karşılaşılan genel sıkıntılara temas edilerek kısa zamanda zorlukların nasıl aşıldığına dair cesaret verici telkinler de yer alıyor. Motive edici hikâyelerle. Gross-Loh`un sunduğu pratik tavsiyelerle geleneksel tuvalet eğitimine karşı daha yeni ve başarılı bir alternatif arayan ebeveynlere dikkat çekici mesajlar veriliyor.
  "Gross-Loh`un bu muhteşem eseri, muazzam samimiyet ve bilgiyle aşılanmıştır ve bir çocuğa tuvalet yaptırmanın hem eğlenceli hem de etkili olduğunu açıkça göstermektedir!"
  -Laurie Boucke, "Bebek Tuvalet Eğitimi" kitabının yazarı-

  "Christine Gross-Loh, derimizin vermiş olduğu işaretlere daha duyarlı olmamızı sağlayacak vasıtaları bizimle paylaşıyor. Anlaşılması ve uygulaması kolay olan bu bilgiyi,
  farklı ailelerin değişik ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak bize sunuyor."
  -Attachment Parenting International-

 • 1. Hamur

Bezsiz Bebek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.