sadsad x
asdasd
40,00 TL
30,80 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
9,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Beşikten Mezara İslam Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786254090479
Kapak: Ciltsiz
Seyfullah Yılmazsoy
Seyfullah Yılmazsoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beşikten Mezara İslam Kısa Özet

  Hamd âlemlerin Rabbi olan ve istikbalin İslam’ın olacağını yüce kitabında vahyeden yüce Allah'a, salât ve selam iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa’ya O’nun âline, ashabına ve kıyamete kadar O’nun kutlu yolunun yolcusu olan muazzez Müslümanlaradır. İçinde bulunduğumuz dönemi, kimlik bunalımlarının yaşandığı dönem olarak tavsif etmemiz kanaatimizce yanlış olmayacaktır. Zira herkes kimliğini bir dava veya bir kişilik üzerine bina etme arzusu ile arayış içerisindedir.

  Bu arayışta kimileri bulduğu batılı hak zannederek, batıl yolun, batıl yolcusu olarak batılın müdafisi olmuş, kimi hakikati bulsa da nefsine konduramamış ve yüz çevirmiş kimisi de o hakikatlere ulaşabilmenin bahtiyarlığı ile izzeti kuşanmıştır.

  Her halükarda bir arayış olmuş, her arayan bulamasa da her bulan aramış!

  İşte bu kimlik bunalımının yaşandığı atmosferde, kimliksizleri dahi aziz eden İslam dininin kişiyi nasıl şekillendirdiğini, ona nasıl kimlik ve kişilik kazandırdığını ve aileden topluma kadar sosyal hayatın bütün türevlerini nasıl terbiye edip eğittiğini farklı konular ama ortak paydalarda anlatma gayreti içerisine girdik. Bunu yaparken "İslam’da Zaman ve Ehemmiyeti, İslam da Aile ve Elzemiyeti, İslam da Güncel Meseleler ve Çözümleri" üzerinde durmaya çalışıp, eserimizi düşünmenin düşündürücülüğü ve *Gönüller Sultanına Mektup* ile hitama erdirdik. Bu meyanda söylenecek bir tek söz bırakmayan ulemamız (Allah onlardan razı olsun) sözün büyüklerini serdetmiş olsalar da İslam binasına bir tuğla koymuş olabilmek ve onların yolundan gidebilmek için bu gayret içerisine girdik. Elinizdeki bu mütevazı eser ile bir tek meseleye ışık tutabilirsek kendimizi bahtiyar addedeceğiz.

  Gayret bizden muvaffakiyet Allah'tandır!

  Zafer yakındır istikbal İslamındır!

Beşikten Mezara İslam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.